Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. héten hányás hasmenés...

25. héten hányás hasmenés problémát jelent? Eddig sosem volt, szerintem vírus. :/ A baba mozog rendesen.

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 23:39
 1/7 Gabi86 ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz,mert most járvány van.Habár én még az elején vagyok,de nálunk 3 is kidőltek emiatt a melóhelyen.Szerintem jobb a biztonság.
2012. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz,hogy ne száradj ki!Igyál a patikában kapható ORS2000 nevű sárgarépa levet!Hasfogót inkább ne vegyél be,mert az lassítja a vírus kiürülését a szervezetből.Ha több napig nem javul,azért menj orvoshoz!
2012. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék menni, csak pont pénteken este kezdődött az egész... Holnap meg délután rendel. Biztos megyek, csak azért remélem ez nem jelent bajt. Aggódós vagyok :(
2012. nov. 11. 23:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy kiszáradok-e?
2012. nov. 11. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem az alma ilyen esetekben csodaszer.Amikor bennem semmi nem marad meg,akkor néhány kanál reszelt alma biztosan javít a helyzeten.

2012. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 12. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok ikrekkel. Férjem hozta haza, majd elkaptam én és a lányom, majd a fiam és anyu. Múlt szombatom voltam ügyeleten. A doki b6-ot ajánlott hányás ellen, meg smectát hasmenésre. De nálam gyorsan lement, kisfiamnak viszont 1 hete megy a hasa...
2012. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!