Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem kár járni ezért a...

Szerintem kár járni ezért a genetikára, Jézusom akkor Én mire gondoljak, félek már szülni milyen baba lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem a tv-t,és olyan mérges és dühös voltam,hogy már félek szülni menni milyen babám lesz??? Hajdú Péter műsora volt ott volt egy anyuka a 2-genetikai beteg gyereket szült .De szeretett volna még egyet az mondta a genetikus,hogy nyugodtan és a Nő-doki és figyelték vigyáztak rá .Megszületett a baba természetesen beteg .Akkor így járjunk genetikára?????????Vagy anyai vérből teszt???????

2012. nov. 12. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Ha egy sarlatán végzi a genetikai vizsgálatot (ha már ilyet ígér, hogy szüljön csak az lehet), akkor nem ér semmit a vizsgálat sem.

(hála az égnek nem néztem meg)

2012. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán neked volt igazad ,hogy nem nézted meg.
2012. nov. 12. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Genetikai beteg? Hm, érdekes megfogalmazás.

Sajnos soha nem 100%, hogy egészséges babád születik. Sok rendellenességet ki tudnak már szűrni, de nem mindent. De ha mindent ki is tudnának szűrni, akkor is történhet bármi a babával szülés közben, vagy után. Ennyi erővel ha biztosra akarsz menni, akkor ne szülj gyereket.

Javaslom, ne a Frizbi című szennyből tájékozódj orvostudományi témákban....

2012. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!