Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis-mamik! Szerintetek veszély...

Kis-mamik! Szerintetek veszélyeztetett terhes leszek?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok. Pajzsmiriggyel műtöttek az év elején. Volt valaki így? Csak hogy mire számítsak.

2012. nov. 13. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy most milyen állapotban vagy.Esélyes, hogy az leszel,de ha igen,az inkább jó,mert dolgoznod nem kell majd és sokat pihenhetsz ami jót tesz a babának is.Főleg az első 3 hónapban.Ja és ha terhesvitamint kezdesz el szedni akkor az orvossal azt beszéld meg mert úgy tudom pajzsmirigyesek nem szedhetnek bizonyos magzatvédőket maik jódot tartalmaznak.Jó babavárást!
2012. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de pl. 35 éves kortól mindenki automatikusan veszélyeztetett terhes, még akkor is ha nincs semmi gond. Szerintem semmi hátrány nem származik ebből, még jobban is odafigyelnek rád.
2012. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!