Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP? Toxoplasma? Az első...

AFP? Toxoplasma? Az első terhességemnél pozitív lett és 250UI/ml az eredmény. Akkor azt mondták, hogy ez jó, mert már voltam fertőzve.

Figyelt kérdés

Most negatív és 240UI/ml lett és a rossz eredményre tekintettel még egyszer akarnak vért venni! Immúnis kellene rá legyek nem?

A másik pedig ,hogy az Afp 0,56 MOM lett és ez rossz. Elküldtek 3D-re,ahol mindent rendben találtak. Kell azért még féljek?????



2012. nov. 13. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom h ha egyszer Toxoplazma fertőzést kaptál akkor védett lesz a szervezeted ellene többször nem lehet vele gondot ezt a BabaPatika c újságban olvastam ha jól emlékszem. Az AFP eredmény meg sokszor mutat hibás eredményt. Ezt neked kell eldöntened h bevállalod-e vagy sem. HA ultrahangon mindent rendben találtak én nem hinné h elmennék más vizsgálatra. NEm hiszem h gond lehet. De ezt neked kell tudnod :) SOk sikert!

23hkm

2012. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem csináltasd meg az ismételt vérvételt, attól még nem lesz bajod, és hátha megnyugtat. Egyébként úgy van ahogy az előttem szóló mondja, ha egyszer már átestél rajta akkor nem kaphatod el még egyszer. Elvileg. Gyakorlatilag a bárányhimlőt sem, de mégis van ismerősöm aki háromszor is volt bárányhimlős. Ritka kivételek sajnos mindig vannak.


AFP: elavult vizsgálat, az enyém is rossz lett, szerencsére én a 12. héten csináltattam kombinált tesztet és azon minden tökéletes lett, ezért azt mondta az orvosom hogy akkor nincs félnivalóm, a kombinált pontosabb mint az afp. Egészséges kisfiam szüketett. Szerintem ha az ultrahangon mindent rendben láttak, akkor ne törődj vele hogy az afp rossz lett.

2012. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!