Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak a nőgyógyászomnak,...

Mit mondjak a nőgyógyászomnak, hogy javaslatot küldjön a háziorvosomnak, vegyen fel betegállományba?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha javaslatot küldene a háziorvosomnak, hogy felvegyen betegállományba, mert raktárban dolgozom, fizikai munka, 12 órában, éjjel is! Ez elég ok, nem?
2007. aug. 31. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég ok. A nőgyógyászodnak meg mondd el nyugodtan azt amit ide leírtál. Gratula a babához!
2007. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

valóban ezt mond el. mivel emelned kell és éjszakáznod ezért veszélyeztetettként ki fog írni.

2007. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ma ma´r i´rtál ki ehhez hasonló kérdést.

nem kell felte´tlenül betegállományba menned.Csak beszélj a fönököddel,hátha át tud rakni Egy müszakba,és könnyebb munkát csinálni.!!!

Ha nem megy akkor írasd ki magad.

Èn 20 hetes vagyok,a mai napig dolgozom,egy hentes konyháján,és étteremben.Igaz könnyi´tett munkával!!!!Az feltétlenül kell hozzá.

Vigyázz magatokra.

2007. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ÉN PÉKSÉGBEN DOLGOZTAM AMÍG MEG NEM TUDTAM,HOGY 6 HETES TERHES VAGYOK.ELMENTEM A FOGADOTT ORVOSOMHOZ ÉS ELMONDTAM NEKI,HOGY A 3 MŰSZAKOT ÉS A NEHÉZ FIZIKAI MUNKÁT NEM BÍRNÁM.ERRE CSAK ANNYIT MONDOTT,HOGY MINDEN OKÉS ÉS VESZÉLYEZTETETT TERHESKÉNT ÍRT EGY PAPÍRT A KŐRZETI ORVOSOMNAK ÉS EGYBŐL TÁPPÉNZRE VETTEK.
2007. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!