Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki melyik terhesvitamint...

Ki melyik terhesvitamint szedi és miért? Szedtek még mellé valamit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem mikor terhes voltam.d vitamint szedtem mellé.gyönyörű,makk egészséges kisfiam született 40.héten.azért ezt szedtem mert az orvosom szerint ez a legjobb.de amúgy teljesen mind1 hogy mit szedsz.kísérletezd ki magadnak.ha az egyiktől hányingered lesz,térj át másra.
2012. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első 12 hétben Femibiont (most is és az előző babámnál is), utána az első gyerkőccel még volt Eurovit kismamavitamin (mert a Femibion 400 már aránytalanul drága), a mostanival pedig Pharmaton Matruelle-t. Mellette most csak magnéziumot szedek orvosi javaslatra.
2012. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Femibiont szedtem én is 12 hétig, aztán Gravidát, de talán két dobozzal fogyott egészen szülésig, szóval nem szedtem minden nap, csak amikor eszembe jutott.

Sajnos megszüntették azt a fajtát, amit az első két terhességem alatt szedtem, és ezt találtam, ami árban is tűrhető volt.


Amúgy kisebb különbségekkel mindegyikben ugyanaz van, szóval amit jónak érzel, azt vedd.


Vasat szedtem mert kellett, meg magnéziumot (Magnesii Citrici)

2012. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Matruelle-t, mert ingyen kaptam 4 dobozzal. Édesanyám gyógyszerész és egy termékismertetőtől kapta, mikor elmondta neki, hogy kismama vagyok.
2012. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második hozzászóló vagyok, éna 12. hét után olyat kerestem, amiben van DHA olaj, mert nagyon ajánlják a baba agyi fejlődéséhez. (Ez van a Femibion 400-ban is a Pharmaton Matruelle-ben is, az Elevitben és Gravidában nincs). De szeritem ezek hatása sem egyértelműen bizonyított, tehát nagyon elrontani nem tudod, ha már szedsz valamit :)
2012. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én gravidával kezdtem már a terhesség előtt,az volt a legolcsóbb, meg az elevit. de utóbbit már csak azért sem akartam,mert nagyon nyomják a reklámok állítólag. a nődokinak is először a gravida jött a szájára,szóval ez maradt. hánytam tőle 1x,meg émelyegtem is, én nem ajánlom. bár azt olvastam,hogy van akire nincs rossz hatással. napi egy szem folsavat, magnéziumot és jódot írt mellé a doki. jah,meg napi fél szem gravidát ajánlott csak, aminek nagyon örülök,mert így nem hányok tőle! :)
2012. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondom én is:

Én LadeeVit-tel kezdtem a terhességem. Az első doki ezt ajánlotta, de még ajánlott mellé Jodid-ot, folsavat, vasat és még sok mindent. Kiváltottam, szedegettem, de elhagytam őket, csak a LadeeVit maradt. 9 hetesen magán dokihoz mentem, ő kérdezte mit szedek, mondtam neki, adott róla egy halom szórólapot és azt mondta ez új vitamin és korszerű. Majd áttértem a Gravidára, mert Béres és azt mondta a védőnőm ez a magyaroknak lett kifejlesztve. Ezt szedtem a 24. hétig. Majd az orvosom javasolta, hogy már ne szedjek vitamint, elég a magnézium. Ebből első körben a magne b6 lett, majd a védőnő a citritet javasolta, de a dokim nem, ő a magnerotot ajánlotta. Az orvos tanácsát fogadtam meg. 35. hétig szedtem.

2012. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél Elevit.

Most a másodiknál Feminion. Savam van, puffadok, hánnyon kell...

3 napja abba hagytam, elfogyott, barátnőm ígérte ad 2 levél Elevitet, megmaradt neki, na mondom azt a pár napot kibírod vitamin nélkül, míg ide ér!

Mióta nem szedem a feminiont, Nincsennek a fenti tünetek. Ebből csak arra tudok gondolni, nem valami jó ez a Feminion, és még drága is!!!

2012. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia én is ladee-vit-et szedek.Van benne jód,vas,e vitamin,omega 3 magnézium,folsav meg még sok minden.Nekem a doki a gravidát ajánlotta de a gyomrom nem bírja a béres gyártotta dolgokat azért nem azt szedem.

Ha bemész a gyógyszertárba rengeteg közül tudsz választani.

2012. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 14:20-kor válaszoló.Most akkor melyikre mondta Neked a doki hogy új és korszerű a ladee-vitre,vagy a gravidára?

Csak azért kérdezem mert én saját elhatárázásból a ladee-vitet szedem.

2012. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!