Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét 2 napos terhességnél...

6 hét 2 napos terhességnél van szívhang már?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nem volt,de neked lehet,hogy van. nálunk 7+5-ön volt
2012. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyira izgulok, nem akarok még 1 hetet várni szeretném h legyen szívhang, sztem elég korán volt ovum mert a nem várt napján reggel egy tisztességes pozitiv lett
2012. nov. 14. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
a doki gépétől is függ,hogy ltáni-e szívhangot. én 6+4-en voltam először,a dokinak olyan öreg gépe volt,mint ő maga (100 és a halál közt :D), lehet,hogy azért nem láttuk. ha kibírod a 7. hét végéig,akkor tuti lesz szívhang már! :) kitartást és gratulálok a babához! :)
2012. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5+6 hetesen voltunk először ultrahangon, lombik babákkal.

Az egyik babának már ritmusosan pulzált a kis szíve, a másik babának akkor indult be. A méretek alapján két nap különbség van a két kicsi között.

De nagyban függ az ultrahang géptől. Mi egy spec. helyen voltunk, gondolom ez is sokat számított.

2012. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 6+4 hétnél már volt szívgangja a babámnak
2012. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már 6 hetesen szívhangja.De elvileg 8.hétig belefér ha nincs még.
2012. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6+4-en nekem is volt szívhang.
2012. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!