Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes és 4 napos terhes...

7 hetes és 4 napos terhes vagyok. Az ultrahangon azt mondták hogy még nincs szívhang. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy vannak így mások is, sőt van akinél a 9-10.hétben van először normális szívhang.
2012. okt. 9. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze ez változó.Valakinél csak a 8 héten lesz,másnál már 6 hetesen van.
2012. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

és látták már a babát ? mekkora volt ?


mert ha még nem látták akkor lehet később fogant és akkor jövő héten már látni fogják,

ha viszont látták is a picit és úgy nincs szívhang akkor sajnos baj van :S

2012. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hüvelyi ultrahangon a képen csak egy pontot lehetett látni a petezsákban. A hasin nagyobbnak tűnt.
2012. okt. 9. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
és mm-t nem írtak?
2012. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

amúgy lehet h van akinek 8hetesen van szívhang de akkor később is fogant a baba,

és már egy 2-3 mm-es embriónak is kell lenie szívhangnak!

a kontroll lesz sajnos a mérvadó, reméljük később fogant!

2012. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit, még papírt sem kaptam. 1 hét múlva rendeltek vissza. A hüvelyin nem is mindig látszódott a pont(magzat), össze-vissza mozgatta az uh készüléket és így vettük észre. Kb. gombostűfejnyi nagyságú volt a képen.
2012. okt. 9. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de én ugyanígy voltam kétszer, mindkétszer 1 hét után kellett visszamennem és mindkétszer missed ab lett a vége!:(

Remélem Neked csak később volt ovud vagy ilyesmi!

2012. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is így voltam legutóbb...

nekem is műtét lett :S

2012. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet csak később fogant, ne aggódj a következő vizsgálatig mert csak ártassz vele és ne gondolj rosszra!
2012. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!