Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyek először dokihoz 6...

Ma megyek először dokihoz 6 hetes 6 napos vagyok. Nagon ideges vagyok. Más is ilyen ideges volt első alkalommal? Lesz már szivhang szerintetetek?

Figyelt kérdés

komolyan lehet tullihegem az egészet de 4 re megyek du és már nem birtam aludni majd kiugrik a szivem...

Nyugtassatok meg csajok vagy mondjatok valamit mert kikészlök mire eljutok a dokiig..:-))

Köszike!


2009. jún. 29. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nyugi, lesz már szívhang! Mindenki izgul minden vizsgálat előtt, ki jobban, ki kevésbé! Pozitív gondolkodás, sok pihi, zöldség-gyümölcs, vitaminok, ez minden amit tehetsz a babás és saját egészségedért! Gratulálok, minden rendben lesz!

19 hetes + 19 hós

2009. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem ne idegeskedj mert az nem tesz jót sem neked sem a magzatodnak! Inkább gondolj arra, hogy ma láthatod először! Különben sztem még nem lesz szivhangja, de valószinü hogy a szivecskéje pulzálni fog! Nekem is + lett a tesztem pénteken, majd szerdán megyek én dokihoz! Sok szerencsét nektek!
2009. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia gratula neked is..

Köszi hogy ilyen hamar irtál.

Remélem csak az wlsőnél izgulok ennyire.

De már a tenyerem is izzad..:-)

De Gondolom azért mert ennyire ideges vagyok.Hogy minden rendben van e jó helyen van e a baba meg él e meg ilyesmi.

Nem vagyok komplett...Már arra is gondoltam lehet nem is vagyok babás..De 3 + teszt csak nem hazudik..:-))

Szoval pozitivan gondolkodok meg ugy alapbol jó kedvem is van csak feszült vagyok...:-)) remélem elmulik...mert ha igy folytatom mire odaérek a dokihoz elájulok...:-((

2009. jún. 29. 08:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a múlt héten voltam, ugyanennyi idős voltam mint most Te és hallani még nem lehetett, de látni igen, ahogy dobog a kis szíve! Csak egy kis folt volt minden, de nagyon örültem, hogy minden rendben van!

Ne aggódj, inkább csak várd nagyon, minden oké lesz!

2009. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív volt a teszt,akkor az tényleg nem hazudik.Ne izgulj,már szerintem lesz szívhang.Én 16+5 hetes vagyok,de mindig izgulok,mikor orvoshoz megyek,de inkább amiatt,hogy lássam végre.De legközelebb csak 2 hét múlva megyek.Tényleg pihenj sokat,ha megteheted!Szorítok,hogy minden rendben legyen!
2009. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

lazits egy kicsit.Nekem is 6 hetesen volt az első vizsgálat és már szépen látszott a szívmükődése.

Nyugalom nem lesz semmi baj

39hetes km

2009. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokaz.

Igyekszem megnyugodni csajok remélem nem leszek ennyire ideges..:-))

Mindenkinek gratula remélem rendben lesz minden mindenkinél köszike!

2009. jún. 29. 08:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia.Ha megnyugtat, én már 30 hetes vagyok, de még mindig izgulok a vizsgálatok előtt, még a védőnőnél is.Ilyen vagyok, hiába mondják hogy nyugi, meg hogy ne idegeskedjek, ha ilyen vagyok, akkor nem lehet mit tenni.

Nekem már kétszer közölték ultrahang alkálmával hogy nem él a pici, hát persze hogy minden ilyen előtt paráztam nehogy megint baj legyen.De mióta mozog a pici, és érzem, azóta valamivel jobb, majd neked is jobb lesz, de lehet végig izgulod az egészet, hisz dokinál általában mindenki idegesebb.

Szívműködés már lesz, de hallani még nem biztos hogy hallod, de a pulzálást már látni fogod.

Minden jót nektek.

2009. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatást.

Az azért szörnyű hogy már kétszer mondtk hogy nem él a baba..de az a lényeg hogy jol vagytok..

Gondolom 30 hetesen vaalmivel nyigodtabb leszek mint igy az elején köszi a biztatást.Neked kitartást és könnyű szülést!És sok boldogságot!

2009. jún. 29. 10:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajj, lehet nem jól fogalmaztam, nem ennél a terhességnél mondták azt a szörnyűséget, hanem két előző terhességemnél(7 és 18 hetesen.)Mindkétszer az uhán derült ki hogy baj van, ezért is féltem a mostani terhességemnél minden uh előtt.Eleinte két hetente mentünk dokihoz.Hála az égnek minden ok.

Minden jót.

2009. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!