Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék tapasztalatokat...

Szeretnék tapasztalatokat hallani allergiás kismamáktól! Nagyon erős egész éves allergiám van többféle dologra. Árthat a babának?

Figyelt kérdés
Már lassan 17 hetes terhes leszek,minden rendben van,de nagyon erős allergiám van és egész reggel meg délelőtt fújom az orrom és tüsszögök.Szeretném ha olyan kismamák írnának, akik hasonló helyzetben voltak a terhesség idején.Köszönöm előre is.

2012. nov. 15. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nasivin gyerek orrsprayt hasznàltam, azzal kibírható volt.
2012. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is alapból allergiás vagyok,de nekem szerencsére a terhesség alatt nem jött elő.A gyerek Nasivin sem használható huzamosabb ideig.É nagyon megfáztam a 20. hét környékén,és a doki mondta,ha nagyon muszáj,csak akkor használjam,és csak pár napig.
2012. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az allergiás tüneteid nem ártanak a babának, csak az árthatna ha gyógyszert szednél rá. Sajnos a legtöbbet nem szabad terhesség alatt. Én amikor már nem bírtam mindig ittam kálcium pezsgőtablettát. Meg rengeteg tengervizes orrspray-t használtam. Mondjuk nem sokat ér egyik sem. Kitartás.
2012. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.A tengervizes orrsprayt használom csak én is,de sokat nem ér, ahogy írtátok.Nem szedek gyógyszert, a baba mindennél fontosabb.
2012. nov. 15. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Corisalia nevű homeopátiás gyógyszert szedtem, ha rámjött a tüsszögés roham. Az sem sokat ér hosszú rávon, de egy időre megszünteti a tüsszentést. Eleve nem írták, hogy terhesség alatt ne lehetne szedni, de úgy gondoltam, hogy talán a folyamatos tüsszögésrohamok többet árthatnak a babának, mint ez!
2012. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a homeos histaminumot használom napi 2*5 bogyót. Minden gyógyszert abba tudtam hagyni mellette.
2012. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagy az esélye a születendő babádnak, hogy ő is allergiás lesz. A gyógynövények sokat segíthetnek az allergiás problémákon is. Ezeket nem csak hogy biztonsággal használhatod, de még arra is megvan az esélyed, hogy pár év alatt teljesen kigyógyulj belőle. Ha érdekel pár tapasztalat, akkor szívesen elküldöm emailben.
2012. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!