Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hihetek a 12-dik héten 4D-s...

Hihetek a 12-dik héten 4D-s ultrahangnak? Azt mondták, hogy kisfiam lessz. Bizakodhatok még a kislányban, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A köldökzsinór biztos nem lógott oda. Én is láttam ott egy dudort. :)
2009. aug. 14. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Hát ne vedd kézpénznek, a dudor akkor is van ha kislány, nekünk 12 hetesen 4D-n lányt mondtak, de mi azt hittük fiú lesz mert volt egy kis dudor a lába között, nem a zsinór. De a női nemiszervek meg vannak duzzadva, ilyenkor még könnyű összetéveszteni. Persze attól függ milyen rutinos a szonográfus és milyen a gép. Nekünk azóta is kislány pedig azokat még nehezebb elnézni. De 27 hetesen 4D-n tökéletesen látszott a kis nunija :)

Boldog babavárást!

32 hetes pocis

2009. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, azt akartam írni még könnyebb elnézni, tehát ha kislányt mondanak sokkal bizonytalanabb a dolog.

Első v. voltam :)

2009. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12. héten mondták,hogy fiu.Azóta voltam a 3x UH-on, 4D mozizáson is a 24.héten,ott is fiut mondtak .De persze nem 100% :) csak 99.Amugy ez az orvos gyakorlottságától is függ!Akinél én voltam Ő nagyon profi UH-os.
2009. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12. héttől flyamatosan kisfiút mondtak és meg is született Milán baba. A kolléganőmnek is ugyanez volt a szitu és megszületett Alíz baba. XD
2009. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!