Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hihetek az ultrahangnak?...

Hihetek az ultrahangnak? Tényleg kicsilányunk lesz?

Figyelt kérdés
23 hetesen voltam 4D ultrahangon.és ott azt mondta a doki hogy ö kislánynak látja elsőre de még vissza néz majd hátha megmutizza jobban.aztán visszament többször és mindig meg erősítette hogy kislánynak gondolja.mert látott valami két csontot amit mutatott hogy az utal a kislányosságára :D
2010. máj. 22. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem igen.Nekünk mindkét babánál megmondták már a 19.heti sima UHon hogy fiú.És eddig 1 teli találat van.A sz "öcsi" a napokban érkezik :-)

Ja és a pocaklakóval 26hetesen voltunk 4D UHon ott 1000%ra fiút mondtak.Úgyhogy szerintem ha többször is lánynak nézte,kezdhettek lány nevekben gondolkodni.

2010. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is hihetsz neki.Ha többször is megnézte, és úgy találta, akkor kislány.Nekünk is lányunk lesz, és azt a 2 csontot nekünk is mutatta a doki.Semmi kétségem afelől, hogy kislány.Úgy kiritkult a szőröm, hogy ritkábban szedem, rengeteg epret, csokit, túrógombócot megetet velem:)) Nézd, az a ritkább, ha elnéznek valamit.Nekem nagyon rosszul esett, amikor nagy örömmel bejelentettük, hogy kislány.És az okoskodó rokonok egyből rávágták, hogy ne éljük bele magunkat, még kinőhet neki.Hát, ez agyrém.18 hetes kora után már nem nő ki semmi, mert kialakult már a nemi szerv.És azért, mert 100 esetből egyszer előfordul, hogy elnéznek valamit, azért nem kéne ilyenekkel fárasztaniuk.
2010. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sziasztok..köszi a válaszokat. örülök hogy akkor hihetünk az uh-nak :D már meg van a lány név is ..a fiú már rég el volt döntve de most hogy azt mondták hogy lányka a párommal fél perc alatt közös nevezőre jutottunk.nagyon boldogok vagyunk.párom kislányt várt amúgy is, persze kisfiúnak is pont annyira örült volna :D én meg kisfiú párti voltam de a kislánynak is pont ugyan annyira örülök.:D

boldog babavárást mindenkinek.

2010. máj. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!