Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-10darab mindenböl elég...

10-10darab mindenböl elég lesz kezdéskén a babának? Body rugdalozo ilyenek minden méretböl?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van kb15db 56os badym rövid meg hosszú ujjú mivel ha látok és megtetszik úgy be bírom megállni ne vegyem meg de már csak 62est veszek! Rugiból meg van hosszú ujjúm rövid meg ujjatlan is kb 10-10db 56os az is persze van 2-3db nagyobb is azon kivül 56-62es kisnadrágok pulcsik zokni harisnya!
2012. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de elmondom, hogy az én lányomnak soha nem volt 10 darab rugdalózója.

Nyári baba volt 3-4 db vékony tipegőt vettem neki 56-osból, majd 3 db-ot 62-esből, de már vastagat. Kapott még mellé 2-őt. És elég is volt.

Nagyon hamar kinőtte és amíg csak fekszik nem is nagyon koszolta, így feleslegesnek tartottam sokat venni.

2012. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
téli baba lesz február 23 ezért kérdem
2012. nov. 15. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég 10-10db, de attól függ, milyen sűrűn akarsz mosni, vasalni rá. Meg ugye nyilván nem indítod be a mosógépet 3db bodyval :-). Nekünk 56osból csak 5-6db volt, de eleinte mindig kifolyt az anyatejes kaki, és minden etetéskor szinte át kellett öltöztetnem. Ha mind koszos lett, adtam rá 62est, amíg megszáradtak a kimosottak. Tényleg csak pár hétig volt jó rá a kisebb méret, a 62es viszont 2-3hónapig(úgy
2012. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kislányomnak kb. 10 db body volt 56-os és 62-es méretből összesen. Ha időre jön, normál súllyal, akkor szerintem sok nem kell 56-osból. A lányom 3200g volt és 52 cm, 3 hetesen már vígan hordta a 62-es bodykat (a 62 rugik akkor még picit lógtak rajta...:D). Rugija kb. 15 db van, ebből kb. 5 db 56-os, azokat mostanra totál kinőtte (7 hetes múlt). Szóval szerintem inkább 62-ből legyen több, 56-ból elég kevesebb. Téli babának én csak hosszú ujjú body-t vennék, majd tavasszal, amikor majd 68-ast kezd hordani, akkor vennék rövid ujjút is. Ja...ami tényleg fontos, hogy hetente hányszor szeretnél neki mosni. Én ezzel a mennyiségű ruhával heti 2 mosásra vagyok programozva.
2012. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a dunaújvárosi kismama? Ha igen, akkor jószívvel ajánlom a Kisvakond használtruha bababoltota, használtan kb. 40 ft-ért tudsz ari bodykat kifogni, rugik pedig 80ft körül jönnek ki.
2012. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!