Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ülő munkát végző kismamák....

Ülő munkát végző kismamák. Hogy oldottátok meg, ha nem tudtátok felrakni a lábatokat napközben és estére duplájára dagadt? A sok ülés/előre hajolás nem árt a babának? 17 hetes nagy pocis km

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ülő munkát végzek, nem tudom felrakni a lábam, akkor a térdemen lenne az asztal. :) Vagy akkor hátra kellene dőlnöm, úgy meg nem tudok dolgozni, de nekem nem dagad a lábam, eddig nem volt ilyen problémám. Sokat mozgasd a lábad, körbe-körbe, fel.le, vagy lehet kapni pár száz ft-ért ilyen talp masszírozót, amivel a talpadat kell húzogatni, nekem van olyan, de sose használom, csikiz. az is jó keringés fokozó.

34 hkm

2009. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen korban még dagadásos problémám, és merném mondani , hogy talán nem is normális...

BEszélj a dokival, mert sajna bajra is utalhat, ha már most vizesedsz.

És ha ennyi bajod van, menj inkább táppénzre.

2009. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért ez nem igazán vizesedés, inkább dagadás. Táppénz? Még nem gondoltam rá, csak ha nagyon muszáj.( Egyébként meg azt olvastam valahol a mai napon épp egy 17 hetes kismama kérdésére válaszolónál, hogy aki nem veszélyeztetett terhes, az táppénzcsaló, ha elmegy -pl. az említett kismama esetében úgy emlékszem 2 hónap múlva táppénzre.)

Ez a talpmasszírozó nem rossz ötlet, akár munka közben is lehetne használni (ha görgős pl.)

Köszi a tanácsot (-:

2009. aug. 14. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 12 hetes vagyok, nincs még ilyen problémám hogy dagadna a bokám, mindenesetre gyakran felkelek sétálni. A mosdó elég messze van az irodától, pisilnem meg gyakran kell úgyhogy ott van egy kis séta. Meg tettem egy dobozt az asztal alá, azon van a lábam, sokkal kényelmesebb így ülni. Táppénzre csak akkor megyek ha már nagyon muszáj lesz.
2009. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kompressziós harisnyát,direkt kismamáknak.Nagy megkönnyebbülés, majd meglátod. Nekem a visszereim miatt javasolták, de a lábdagadást is szépen kordában tartja.
2009. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod megoldani,hogy óránként sétálj egy kicsit?Vagy esetleg kis sószegény diéta?Hátha segít.Nekem a védőnőm mondta azt,hogy a sóval csínján bánjak.
2009. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sétálgatni szoktam, de nem mindig tudok óránként. Van olyan, hogy 15 percenként fel kell, hogy álljak, mert telefon, csengetnek, ügyfél jön stb. Utána van, hogy 1-2 órán át ülök, mert sürget az idő. Igazán akkor van baj, mert olyan szerencsétlen az asztalom, hogy még egy dobozt sem tudok alá rakni (vagyis raktam alá, de akkor, ha felraktam rá a lábam nem értem el a billentyűzetet. Tuti!
2009. aug. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!