Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok,...

Veszélyeztetett terhes vagyok, de nagyon kívánom a szexet, ami már nincs 2 hónapja. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Az orvos az mondta, hogy nem ajánlja, de nagyon rossz..a férjemet nem hagyom cserben, szóval őt próbálom boldoggá tenni..aki veszélyeztetett volt, hogy bírta ki? 5. hónapban vagyok, ez még tavaszig így fog menni, kevés erőfeszítés, pihenés, semmi élvezet, kezdek depressziós lenni.
2012. nov. 16. 15:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
Megértelek, de sajnos ki kell bírni..., a baba az elsò. Méhszájzàró műtéted volt?
2012. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha azt akarod, hogy a baba egészséges legyen és ne koraszülött, akkor ki kell birni, mert nemcsak a szex, hanem az egyéb módon kiváltott orgasmus is megindighatja a szülést. Egyszerüen fel kell fogni, hogy most a baba az elsö, az ö érdekeit kell nézned - ez az anyasághoz hozzátartozik.
2012. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak Rá gondolok..hogy milyen érzés lesz majd a kezemben tartani. Csak nehéz, mert más kismamánál azt látom, hogy elmegy még táncra is, járnak ide-oda a férjével, én meg szinte be vagyok zárva és nagyon rosszul élem meg ezt a dolgot, legszívesebben sírnék.
2012. nov. 16. 15:56
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Olvass, kézimunkázz, azt lehet pihenve is, és akkor nem unatkozol.
2012. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
83%
szia, megértem, hogy rossz, de a kisbabu miatt bírd ki, még 4 hónap van hátra abból, míg a pocakodban van, aztán duplán bepótoljátok, ha már megszületett:)
2012. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
11%
Nem kell addig várni. Szülès utàn amúgy sem lesz kedved a hormonok "játèka" miatt. A kiírt időpont előtt 1 héttel már nem lehet gond.
2012. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Veszélyeztetett terhes! Nem csak úgy simán! Én két terhességet csináltam így végig, egyszer 4 és fél, egyszer meg 2 hónap szünettel. Hát nem könnyű, de próbáld meg kibírni. Most a legnehezebb, mert a 2. trimeszterben amúgy igen pajkos hangulatban van az ember lánya, de bírd ki. Egyébként mitől vagy veszélyeztetett? Nekem nyitott méhszáj, aztán meg görcsök miatt nem szabadott. Nem a veszélyeztetettség miatt, mert ezt a státust vetélés miatt kaptam.
2012. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Dákóbácsi, nem az a baj, h nem lenne óvatos a leendő apuka. Magával az orgazmussal vannak gondok..., méhösszehúzódàsokat okoz.
2012. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ikreim vannak mi is el voltunk tiltva a szextől elég sokáig. (utána meg alig tudtunk egy kis időt szakítani rá :D). Nehéz volt, de ki kellett bírni. Beszélgettünk, filmeztünk, társasoztunk is.. Nem éppen ugyanaz tudom :) Férjem is szolidaritást akart vállalni velem, de azért nem gondoltam, hogy mindkettőnknek szenvedni kell. Szerintem azért a férjed tényleg ne hanyagold el.
2012. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
sok doki tul ovatos ha egy baba jol megtapad akkor egy orgazmus nem art neki .5 honapban mar nem art.De ha nem szexelsz akkor almodba lesz orgazmusod az ua.Kerdezd meg a dokit miert nem ajalja konkretan es arra is kerdezz ra petting az art e.Kulonben nagyon sok orvos nagyon regimodi kerdezz meg egy masik dokit is.
2012. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!