Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire kell fokozttan odafigyeln...

Cavalli kérdése:

Mire kell fokozttan odafigyelni a 12. hétig?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem pozitívat. Menis elmaradási utáni nap. Szertenék mindent megtenni, hogy megmaradjon és egészséges legyen a babám. Tudom ez GYIK...
2012. nov. 17. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az a legjobb ha kíméled magad. Semmi megeröltető semmi stresszes. Bár sajnos ha valami baj van vele az akkor is megtörténik ha csak egész nap fekszel. Nem akarlak ezzel elkeseríteni félre ne értsd. Csak én is átéltem ezt.Nekem azt mondták inkább ilyenkor mint egész életünket korházakban töltsük. Szóval a legjobb amit tehetsz hogy nem éled bele magad és nyugodt maradsz ebben a kritikus időben. Remélem erős a babbád és minden rendben lesz!
2012. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! akármikor történhet bármi, állj pozitívan, hogy egészséges a babád. ha nem sportoltál, ne kezdj sportba, de ha ige, nyugodtan folytasd.
2012. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedek magzatvédő vitamint.

Sajna nekem is azt mondta a doki amit az előttem író hogy ilyen korai terhességnél még nem tudják megakadályozni a bajt állítólag.Mondtam hogy 10 órába álló munkát végzet és nem igazán lehet leülni,nem ítr még ki hogy beszélünk még róla.De persze a legjobb ilyenkor a pihenés.Én szedem a vitamint,meg magne b6-ot,és bizony ki fogom harcolni a munkahelyemen hogy idönként leülhessek,mert a baba fontosabb mint a hülye szabályok a melóhelyen.Ja és próbálom la..ni a sok h..lyeséget ami bent megy,nem idegesíteni magam.

2012. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gravidát fogok szedni, és 6. héten dokihoz menni. Most 4+2 vagyok. Szerencsére a munkahelyemen a főnökömék nagyon kedvesek, tudják, h babát akarok. ők engednek leülni, "pihenni". Lovagolok, lovakat képzek,most pl egy csikót. Azt tudom, nem is kérdés, hogy ezt ne csináljam, legalább a 12. hétig. 6. hónapban sikerült, fiatal vagyok 24. nem dohányzom, nem iszok.

2012. nov. 17. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, kimeld magad es tovabbra is vigyazz magadra. Gratulalok.
2012. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!