Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van jó ötletetek milyen sms-t...

Van jó ötletetek milyen sms-t küldjek körbe ha megszületik a babám?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Én nem cifráztam.Azt írtam:Kedves Családtagok,Barátok,Ismerősök!Örömmel tudatom,hogy év-hónap-nap,óra-perc megszületett név,súly,hossz.Mindketten jól vagyunk!Puszi(az én nevem).Ennyi.3 gyerekes anyuka
2012. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem se kell cifrázni, az első válaszoló megfogalmazása teljesen jó.
2012. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Én nem fogok sms-t küldeni senkinek.A szüleim és a párom szülei úgy is megtudják,mert őket úgy is felhívom szülés után(vagy a párom),és ők majd tovább adják a többi családtagnak.Mire kijövünk a kórházból mindenki tudni fogja :))
2012. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Facebookon toltesz rola kepet, es minden ismerosod latni fogja!..... „akit erdekel ugyis megnezi eloben!....
2012. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valaki még esetleg?

2012. nov. 19. 09:36
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
én a fiam "nevében" írtam:-) így: Sziasztok, XY vagyok(a fiam neve), X órás, súlyom, centim, hajam-szemem színe, és anyukámmal együtt nagyon jól vagyunk. Ennyi :-)
2012. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom,én például a szüleimnek,tesómnak,és néhány közeli barátnak igenis smst szeretnék küldeni a kis arcával együtt.Nagyon messze lakunk,így max mikorra kijövünk a kórházból akkor jönnek a szüleim,aztán majd a férjem szülei.A tesóink pedig nem is tudnak,tavasz lesz mire látják majd az új családtagot.Már én is gondolkoztam ezen,ezeket találtam:


1.„Baba neve” vagyok, …gramm, egy darabig még nincsen fogammmmm. … centivel születtem …-kor,óvakodok még a bortól. Sokat sírok, cicit szopok,ha megnövök majd még írok.


2.Nagyon friss az élmény, alig,hogy születtem. Anyukám, apukám, írjatok helyettem.Ne sokat,csak annyit: eggyel több a létszám,Hogyha szeretni kell, számítsatok énrám!


3.Azért mert szerettek jöttem a világra, Lettem új fénycsillag, szülők boldogsága.Szeressetek mindig ilyen szeretettel,A kincsetek vagyok, pici kincs,de ember!


4.Az önök ajándéka SMS üzenet formájában a pannon (vodafone, t-mobile) jóvoltából érkezett, a mi ajándékunk a helyi gólya jóvoltábol érkezett 2008.x.x.-án! Súlya:x, hossza:x, neve:x,

hangja:van...


5.A mai napon úgy döntöttem,feladom luxusalbérletem Anyánál,és ... óra ... perckor kiköltöztem. Jó volt nála,de mivel ... gramm, ... cm-ig nőttem,már szűkösnek bizonyult a hely. „Baba neve”


6.Üdvözöllek életem első sms-ével. Ekkor meg ekkor, ennyivel és ennyivel születtem. Míg saját számom nem lesz, anyukám mobilján tudtok elérni. Pussz: „Baba neve.”

2012. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
7-es: elbőgtem magam...nagyon találóak az sms-ek!!!!!!
2012. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
7es vagyok,én is mindig elbőgöm magam :-),ha olvasom,már annyira várom ezt a kisembert :-)
2012. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

7-es ezek tényleg nagyon jók!!!! :)

Nem terveztem, hogy sms-t írok majd, de ilyet nem lehet kihagyni :)

Köszi szépen :)

2012. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!