Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk! Ti örülnétek karácsonyko...

Fiúk! Ti örülnétek karácsonykor egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Mivel megbeszéltük a párommal, hogy kézzel készített ajándékot adunk egymásnak, nagy bajban vagyok. SZerintem fiúknak nagyon nehéz ilyen ajándékot adni.

Gondoltam arra, hogy veszek egy natúr dobozkát, azt lefestem, feldíszítgetem, (bár fiúknál ez is elég szerényes, masnikat csak nem rakhatok rá) De ez a doboz olyan lesz, amibe később tud pakolászni. Aztán elmegyek egy fotonyomtatóshoz, nyomtatok magunkról egy csomó képet, mert mondta, hogy egy képe sincs rólam. Aztán ezeket belepakolom. És mondjuk veszek még egy képkeretet is amibe a legjobb legkedvencebb képünket beleteszem. Vagy minek örülne egy fiú? Olyan nehéz:S


2011. dec. 8. 11:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nagyon jó :)
2011. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de szerinted egy férfi mit rak egy szinte ékszeres dobozba? Szerintem csak porfogó lesz.
2011. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
bocsi en lany vagyok, de az ötlet szerintem nagyon jo! egyik nap feltettem egy kerdest az oldalon enis hogy mit lehetne meg adni karacsonyra.az egyik valaszolo ajanlotta nekem azt hogy süssek mezeskalacsot , szivet , es foliazzam be.stb... szerintem ez nagyon jo ötlet en fogok csinalni ilyet is.
2011. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:(


Tanácstalan vagyok :( Mondjuk a kis fürdős cuccait belepakolhatná, nem lennének szanaszét.. Vagy tesz bele zsepit, és midnig tudja hogy az ott van, vagy a telotöltő, meg pendrive, meg küytük. Akkor is porfogó?

2011. dec. 8. 11:19
 5/15 anonim válasza:
Szerintem értékelni fogja. De süthetsz is neki vmi finomat:) De az csak akkor jó, ha amúgy nem szoktál neki:D
2011. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki le porfogózta. Szerintem akkor is az lesz. Női szemmel hasznosnak tűnhet, de én férfiként mondom, hogy számomra semmi haszna nem lenne. Tudnék mit belerakni, de soha nem használnám. Persze biztos örülni fog neki, mert tőled kapta, de én átgondolnám még egyszer. :-)
2011. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

én is lány vagyok :)

szerintem a "csomó képből " csinálnék neki egy albumot , vennék valami szép "könyvet" ( igaz, hogy kézzel készítős ajándékról van szó.. node akkor is ) és bele ragasztanám a képeket és mind alá írnék valami rövid megjegyzést ...

2011. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

nem kell tulbonyolitani.


csinalj gipszlenyomatot a legkedvesebb testreszedrol, ennyi :)

2011. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Jó ötlet!


De utána állj elé valami szexi fehérneműben átkötve piros masnival h most azt csinálhat vele amit csak akar!

2011. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
sztem úgy ahogy gáz ez a karácsonyi ajándékozgatás, inkább mennétek valahova 20L
2011. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!