Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segitene értelmezni ezt?

Valaki segitene értelmezni ezt?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam a neten, amikor a fundus értékekről kerestem.

Eszerint a méh teteje a 36.héten 4 ujjnyira van a szegycsonttól, a 37.héten 3 ujjnyira, majd a 38.héten 2 ujjnyira, azátn a 39.héten megint 3 ujjnyira és a 40.en pedig megint 4 ujnnyira? Ez hogy van? Nem úgy van,hogy egyre lejjebb csúszik a méh a szülés közeledtével?


2012. nov. 18. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
a 39. és a 40. héten azért van nagyobb távolság a szegycsonttól mert lentebb van a hasad.a szegycsont az fent található....!
2012. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom hogy hol a szegycsont. De mostmár világos. A 36.hétig megy fel ezek szerint a méh, és onnan kezdve kezd lesüllyedni. Tényleg!

Köszi:)

2012. nov. 18. 07:03
 3/4 anonim ***** válasza:
nem megsérteni vagy bántani akartalak hogy írtam hol a szegycsont :) pusztán csak írtam :) ha megbántottalak,elnézést! :) szép napot :)
2012. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg. Inkább én voltam a hülye, hisz logikus amit leirt. De igen pontosan azt néztem el, hogy az ujjnyi távolságot a köldöktől néztem. :)
2012. nov. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!