Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben az esetben mikortól nem...

Ebben az esetben mikortól nem koraszülött már a baba?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 35+0 hetes terhes. A kislányom a méretei alapján viszont csak 34+0. Már az elejétől le van maradva egy héttel, valószinű, hgy később fogant. De a dokim nem tolta ki a szülés időpontját, maradt a mensi szerinti.

Ilyenkor a mensi szerinti kort nézik, vagy a baba méretei szerinti kort? Még egy hetet kell kibirnunk egyben vagy kettőt?



2012. nov. 18. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A baba hivatalosan 37-héten túl nem nevezhető koraszülöttnek .Én még akkor szültem 37-hétre és az lett szegény de csak papír szerint
2012. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nyitott volt a külső méhszáj ezért magnéziumot kellett szednem. A doki azt mondta a 36. hétig szedjem csak, mert utána már nem számít koraszülöttnek a baba. 37. hétre született és nem mondták hogy koraszülött.

Szerintem a mensi szerintit nézik. Nekem is kisebb volt a lányom.

2012. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!