Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti csináltok babaváró bulit?

Ti csináltok babaváró bulit?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek róla?

én nem csinálhatok sajnos egyéb okok miatt, de olyan jó lenne :)


2012. nov. 18. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én tervezem és a barátnőim is.Áprilisra vagyok kiírva, ezért úgy tervezzük, hogy márciusban kéne megcsinálni.Eljönnek,eszünk egy jót,dumálunk,kb ennyi:Düdv:17 hetes kismama
2012. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Nekünk volt , mind a 2 gyereknél ! Az elsőnél a tesóm találta ki , hogy látta egy müsorba , hogy ilyenkor milyen jo buli van , es mennyi ajándékot kap az anyuka ! A lányomat. Agusztusra vártam a neve Maja a babaváróbuli Júliusba volt , nagyon sok babacuccot kaptam és pelust kb. 5 honapi nem is vettunk :-) Nagyon szépen feldíszitettük az egész lakást , vagyis csak a nappalit , ahova vettünk hercegnős meg rózsaszin vigyázatt jövők feliratu lufit , a csináltattunk tortát amire a 4d ultrahang képet es egy csomo rozsaszin masnit es egy hellokittit rakatu.k nagyon csajos volt :-) Mi olyan 20 voltunk csak csajok :-) Volt egy csomo jo kis babaváró játèk ! Nagyon jól éreztem magam , talán ez volt a terheségem egyik legjobb napja :-) Mi nálunk ami a legjobb volt , hogy miután a Maja elmúlott 4 honapos tartutunk egy megérkezett a baba partit , az is nagyon jo volt , olyankor is kaptunk egy csomo ruhát , meg akkor is volt torta , ilyenko is csak a barátok voltak ott , hisz. keresztelore ugye a családot hivtuk csak meg ! A babamegérkezett bulit nem otthon tartuttuk ha nem elmentünk egy étterembe , de ott isminden olxan volt mint otthon , felvolt diszitve ott is minden lufikkal :-) Meg ott is volt torta :-)

A màsodiknál.is igy volt vagyis ott meg csak a babaváro buli volt meg mert meg csam 5 hetes a Bendeguz :-)

2012. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Felesleges glanc. Soha, senki nem csinált ilyet a környezetemben.
2012. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pont ma fordult meg a fejemben hogy kellene csinálni:-) február végére várom a bulit és arra gondoltam csinálni kellene egy csajos babás bulit egy délután ahol lehetne dumálni egyet enni:-) nem is az ajándékok miatt hanem gondolom akkor már nagyon bennem lesz a para hogy szülök:-)
2012. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Engem nem hoz lázba egyáltalán ez a dolog, szerintem csak flancolás, de ha másnak tetszik, tartson.
2012. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

5. vagyok.

Még azt akartam írni, hogy ráadásul ez csak egy anyagi nyűg az ismerősöknek...

Úgyis átjönnek hozzánk, mi is hozzájuk.

2012. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Nekünk volt és nagyon élveztük! Amúgy a 30. hétig érdemes csinálni, mert akkor még nem fáradsz ki annyira, mert hiába ti vagytok az ünnepeltek, azért tuti, hogy ugrálni fogsz.

Szóval nekünk volt és elosztottuk a vendégeket egész napra, mert kicsi a lakásunk. Az idősebbeket kértük, hogy délelőtt jöjjenek, a középosztálybelieket, és a szüleinket hogy kora délután, a fiatalkoat, akik velünk egyidősek, őket meg este fogadtuk. Persze nem kell így csinálni, csak mi így oldottuk meg, mert hát nem feltétlenül tudtak volna a barátaink a dédivel dumálni, vagy a nyolcvan éves keresztapám nem bíztos hogy jól kijött volna a harminciksz éves kollegával. De volt egy 5 éves kislány is, na ő járt a legjobban a sok csokival meg sütivel.

Mi nem díszítettünk lakást, csak csináltam sós meg édes sütit, volt csipsz meg üdítő, és pálinka meg pezsgő. Aztán a többiek hoztak mást. Mi így írtuk a meghívót (mivel kérdezték, hogy mit hozzanak ajándékba), hogy segítsenek feltölteni az éléskamrát, vagy a babaszobát, illetve lepjék meg a kispapát valamivel. Így kaptunk egy csomó tartósabb kaját: tésztát, rizst, tésztaszószokat, lisztet, stb, pelusokat, rágókákat, játékot, takarót, rugdalózót, apa meg egy csomó italt, egy arcápoló szettet meg pizsamát. Pizsit mondjuk én is kaptam... :D


Szóval én támogatom, a következő pöttömnél is csinálunk majd, és akkor az első manóka is tud majd segíteni a sütisütésben. Már alig várom! :)

2012. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
középkorosztálybelieket, bocsi, elírtam
2012. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én örülnék neki ha lenne ilyen bulink de errefelé nem szokás, meg ha őszinte akarok lenni szerintem Mo.-on úgy szokás hogy szülés után mennek megnézni a babát és akkor visznek ajándékot anyának-babának. Ha a bulira is kell ajándékot hozni meg a szülés után is... hát ez így elég butaság lenne.

2012. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is tv-ben láttam, hogy külföldön ez szokás. Én is szeretnék csinálni, de pont hogy nem "flancolás" miatt, hanem nagy segítség lenne az ajándékkupac, amit a vendégek hoznak.
2012. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!