Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakai kézzsibbadás ellen...

Éjszakai kézzsibbadás ellen ti mit csináltok? Elviselhetetlen, nem tudok aludni, fel kell ülnöm vagy járkálnom!

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót háziorvostól. Lehet egy ideg becsípődött, az magától nem biztos hogy elmúlik. Engem UH-s kezelésre küldtek, az tette rendbe.
2012. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én bármit tettem, nem múlt el, csak szülés után (nem az egész kezem zsibbadt, hanem a középső-gyűrűs-kisujjam és a tenyér alattuk lévő része, és csak a bal kezemen), első terhességemnél félidő után kezdődött. Most 16 hetes vagyok, eddig szerencsére nem jelentkezett.
2012. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, a legborzasztóbb dolog a terhességben:-(

A dokinak többször is megemlítettem. Azt mondta, majd terhesség után elmúlik.

Addig nagyon xar volt.

Szülés után tényleg nagyon sokat javult már egyből aztán folyamatosan egyre jobb lett.

2012. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez is velejárója a terhességnek, főleg az utolsó harmadban. Nekem nem csak éjjel zsibbad, konkrétan mindkét kezemen az első három ujjam zsibbadt. (És a múlt héten azt mondta a húgom, ha befektetnek előbb, vigyek keresztszemest. :DDDD A körömcsipeszt nem tudom megtartani...)

36+3 hkm

2012. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Azóta még rosszabb a helyzet. A fájdalomtól ugye kikelek az ágyból, de legalább felülök. Iszonyatos. Mit lehetne szednem. Dokim azt mondja, ez normális. Ja, és már napközben is van.

Valami jó tipp esetleg? Köszönöm.

2012. nov. 28. 11:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Magnéziumot mennyit szedsz? Lehet, hogy emelni kellene az adagját. Amúgy normális.
2012. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gabszem ***** válasza:
Hát szerintem ezzel nem lehet mit tenni. Nekem is volt. DE a terhesség vége felé már elmúlt.
2012. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt napközben is úgy a 30. héttől, szintén azt mondták, hogy normális. Ráadásul grafikusként dolgozom. Szülés után rögtön elmúlt.
2012. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán csuklóalagút-szindróma, ami tényleg nagyon fájdalmas, emlékszem... :( Én is ülve aludtam miatta. Semmi nem használt rá, de ha ez megnyugtat, nekem néhány hét alatt elmúlt, még szülés előtt.

Kitartást!!!

2012. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 33 hetes vagyok most. Nem szedek magnéziumot, a doki nem mondta. Reménykedem, hogy elmúlik nemsokára, mert nagyon fáradt vagyok, napközben nem tudok aludni, van dolgom.... éjszaka meg ha alszom 4-5 órát, akkor már jó :(

Esetleg kenjem valamivel?

2012. nov. 28. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!