Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most gáz? Ti is szoktatok...

Ez most gáz? Ti is szoktatok feszültség ellen?

Figyelt kérdés
Iszonyúan keményedik a hasam, mint a beton, Magne B6 semmit nem ér. Idegileg teljesen kikészültem, meg fizikailag is (két kicsi gyerekem hisztijeit hallgatom ma egész este). Úgy döntöttem, elszopogatok fél pohár vörösbort - már most sokkal jobban érzem magam.
2012. nov. 18. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

az orvosom konyakot javasolt, ha ilyen keményedésem lenne. szerencsére még nem kellett hozzányúlnom, de van itthon minden eshetőségre felkészülve.

ha jobban érzed magad, az a lényeg :)

2012. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na én a 17.héttől keményedtem, a végefelé már semmi sem hatott, csak a vörösbor. Nem kell literszámra inni, egy-két korty elég, és nyilván nem minden este, de iszonyat jól oldja a feszültséget. És a kisfiamnak semmi baja sem lett tőle. Egyébként az orvosom is mondta, hogy hajrá!
2012. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ittam néha 1 kis pohárkával. Semmi baj nem lesz tőle.
2012. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az orvosom napi fél dl vörösbort írt elő a vashiányom miatt. Naponta nem iszom meg de péntek este jól esik kb 1-1.5dl-t meginni és kicsit lazítani.

20hkm

2012. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!