Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok mit...

15 hetes kismama vagyok mit tegyek a folyamatos feszültség ellen, ez ugye nem normális?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok, nem tudom mit tegyek feszültség ellen, (szedek magne B6-ot)tudom, hogy a folyamatos feszültség nem tesz jót a babának, de mit tegyek, hogy nyugottabb legyek.Bennem van a félsz minden percben, mert mindíg azon gongolkodom vajon jól van e odabenn a kisbabám, nem lesz e semmi baj a születésig és utánna?Nagyon stresszes vagyok!
2009. febr. 18. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a B1 vitamin is jó erre. Egyébként hidd el, minden rendben lesz! Biztos jóv van odabennt, ha nem észlelsz semmi furcsát és mikor már megszületik látni fogod, hogy minden rendben megy majd.
2009. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs vashiányod? Mert az is okozhat ingerültséget a kismamáknál.

Nézz körül a homeopátia terén, ott is találsz rá gyógymódot.

De a lényeg, hogy ne légy ideges, hidd el, minden a legnagyobb rendben.

2009. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a babáért aggódsz, az pozitív stressz, ami állítólag nincs rossz hatással rá. A külső stresszt kell elsősorban kiiktatni. Persze ez nem azt jelenti, hogy stresszelhetsz miatta ezerrel, mert ha túlzásba viszed, az a te szervezetedet gyengíti, ami árthat a a babának is. Relaxálj sokat!
2009. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Én komplex B-vitamint szedek ( ez a neve, a gyógyszertárban így lehet kérni) Nekem ez bejött.
2009. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jógázz!
2009. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én 15 hetes vagyok,és mióta terhes vagyok folyamatosan érzek magamban egy belső feszültséget:Pedig nagyon várjuk,és örülünk a picinek,mégis sokkal ingerültebb vagyok,és sokszor büntudatom is van miatta,hogy nem ártok-e a babámnak ezzel.Pillanatok alatt robbanok olyan dolgokon amit máskor fel sem vettem.A dokim azt mondta,hogy ez normális a hormonok miatt,de azért próbáljak lazitani,és enyhülni fog,ahogy előrehaladok a hetekkel.Remélem...Próbálok sokat pihenni,szép dolgokra gondolni,relaxálni.És ne izgulj a babád miatt,tuti minden rendben lesz!Jó babavárást!

2009. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sedatif PC homeopátiás szopogatós tabletta, nagyon jó!

Én elvetéltem, azóta sokat segít az elalvásban, és a megnyugvásban! Csak növényeket tartalmaz!

2009. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B3 vitamin nagyon jó!!!
2009. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!