Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken teszteltem pozitívat,...

Pénteken teszteltem pozitívat, eddig RR napi 20 perces tornáját csináltam naponta. Meddig csinálhatom még szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van terhestornája is, meg is van, de msot az érdekel, hogy a napi 20 perc önmagadért DVD-re meddig tornázhatok?
2012. nov. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba.
2012. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd inkább abba az 1. orvosi vizsgálatig, ott pedig meg tudod kérdezni, mit sportolhatsz.

Ha jól emlékszem, ebben a tornában sok a gugolás és a hasizomgyakorlat is. Már nem nagyon emlékszem, de ez a 4x20 perces?


Olvastam ezzel kapcsolatban nagyon eltérő fintnesszguru és orvosi véleményeket, szerintem az a legbiztosabb, ha annak az orvosnak a véleményére hagyatkozol, aki személyesen lát és vizsgál.

2012. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az első 12 hétben nem mertem tornázni, féltettem a babámat...ugye ez az időszak a legkritikusabb.

Ha tornáznék is, biztos nem a 20 perceset, az elég intenzív, inkább a kismamatornáját, az is sem lustulós! :)

De egyeztess a dokiddal inkább szerintem is!

2012. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!