Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt terhesseg utan abortusz...

Elhalt terhesseg utan abortuszom volt es most ket honappal kesobb vedekezes mellett ujra pozitiv lett a teszt. Van esely hogy egeszseges lesz a kicsi? Ha valami baj lenne lennenek tunetei? Felek rendesen

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen új terhesség-új esély!

Azonban azt javaslom, hogy mielőbb menj az orvoshoz, mert az ilyen és egyéb vetélési esetek után a következő terhesség elején a 12. hétig magzatmegtartó tablettát szoktak adni, az esetleges újbóli vetélés megelőzésére.

Szóval, ha van poz teszted akkor irány a doki.

Jó babavárást!

2008. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképpen doki, aztán pedig próbálj megnyugodni! Nagyon sokan írták már itt, hogy szinte azonnal terhesek lettek missed ab. után és egészséges babájuk lett!!! Fel a fejjel és írd meg, hogy mi van! Szorítok!
2008. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is garatulalok neked,masodjara en is azt tanacsolom h latogasd meg a dokidat.

Amugy ne aggodj,mekem is missed ab.om volt tavaly,igaz nekunk 3 honap utan jott ossze ujra a baba...de a baratnomnek is miss.ab.ja volt elottem par honappal,es meg azt sem tudta h terhes pedig 8-9 hetes volt es elvetelt,majd muszeresen fejeztek be es fertozese is volt...es ra 1 honapra terhes maradt.Az akkori dokija teljesen kiakadt h hogy gondol o ilyet(,de a doki nem vilagositotta fel,hogy kell ilyenkor 1 kis pihit tartani...)valtott is dokit...majd az en dokim kiserte vegig a terhesseget es teljesen problema mentes volt es most 12.en volt 1 honapos a nagy fia!

Ugyhogy szerintem feleslegesen aggodsz,de mindenfele keppen minnel hamarabb latogasd meg az orvosod,mert ilyenkor jobban szoktak rad vigyazni az elejen!

Meg 1x gratulalok!

19 hetes kismama

2008. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én missed ab után 2,5 hónapra terhes lettem, ma a 20. hétben járunk. Az elején barnázgattam, ezért 6 hétig feküdnöm kellett, és Duphastont kaptam. Mielőbb keresd fel az orvosodat, és ne aggódj! Az a Picurka nagyon szeretne már Hozzátok jönni, gondolj mindig erre! Én is ezt tettem, bízz Benne, és csak pozitív gondolatok! Drukkolok nagyon!!!

Üdv.: Móni

2008. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így jártam. A 3. hónapban terhes maradtam. Azt mondta a doki egy terhesség sose baj, pláne, ha spontán sikerült. Én most vagyok a 7 hét elején és jól vagyok. Kaptam Duphastont, nehogy baj legyen. Gratulálok és sok sikert!
2008. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
SZIA! Én is így jártam. Elvetéltem a 8. héten, majd 2 hónapra rá terhes lettem. A 20. hétig kellett szednem a Duphastont, majd a rotascorbint. Miután már nem kellett szednem elkezdtem vérezgetni ( nem nagyon, de eléggé ijesztő volt.) Az orvosom azt mondta, pihenjek amennyit csak tudok és nem lesz baj. Nem is lett!!! Ma már 11 hetes a lánykám, egészséges, gyönyörű nagy baba. Drukkolok nektek nagyon!! Vigyázz magatokra és ne izgulj!
2008. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem májusban volt elhalt terhességem. Júniusban 30 napra megjött az első mensim, júliusban viszont már nem remélem nálam is rendben lesz minden. Nekem van egy 39 éves ismerősöm, vetélés után a 2. hónapban terhes lett és egészséges babát szült, kitartás.
2008. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!