Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok. MA még csk...

31 hetes vagyok. MA még csk kb 5-6 szor éreztem a babám rúgdosni. Viszont sokszor kinyomja magát. Nem gond ha nem boxol-rúg olyan sokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem gond elvileg,ha mozog az mindig jó,nekem volt 1-nap,hogy nem mozdult este rohantam ügyeletre ott az orvos semmit sem mondott csak beküldött a kórházba és semmi baj nem volt,erre megkérdeztem az ügyeletes miért nem mondott semmit,mert ő nem is mondhat semmit ilyen esetben csak alapos kivizsgáláskor mondhat szülész valamit,hál Istennek minden rendben volt,ma már 2éves nagylány :D
2012. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is neha csak kinyomja magat, az is mozgasnak szamit! Szerintem ez nem gond.


34h km

2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

31 hetesen még azért szoktak boxolni-rúgni, de már kevesebbet, mert nincs helyük. De ha mozog, kinyomja magát, az teljesen jó! Ne igzulj, lehet, hogy lustibb napja van, és nem akar mocorogni. Esetleg felkeltheted egy kis csokival, banánnal, vagy valami szörppel. De felseleges... :) A 34-36. hét után még kevesebbet fog mozogni, mármint az intenzitása fog csökkenni, a száma nem, úgyhogy ne ijedj meg, ha már nem akrobatikázik odabent. Számold szépen napi kétszer, vagy ha kb két óránként mocorog az is jó.


Vigyázz magatokra!


39+3 hkm

2012. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!