Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor oxytocinnal keltett...

Amikor oxytocinnal keltett fájások hatására vizsgálják a magzati szívhangot, az a fájás olyan erős, mint vajúdáskor? És vajúdáskor a 20,10 perces fájások ugyanolyan erősek, mint a 2-3 percesek vagy ez fokozódik, ahogy csökken az idő?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 18:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nm:))

Én köszike a drukkot !!!!!

2012. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ujság?Hogy vagytok:?

2012. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Szia !

A rengeteg jóslón kivül még semmi sincsen . Ma is voltam Ctg-n és Uh-on minden rendben ,baba köszöni jól van ! :)

Én már a savtól alig birok enni valamit tiszta gyerek vagyok nyaktól farig . :)

Nagyon köszi a kérdésed . Jó lenne ha már a napokban beindult volna vagy beindulna mert együtt karácsonyozhatnék a családommal ,bár ha vele leszek édes kettesben azt sem bánom már csak ne hordjam nagyon túl mert nem szeretnék oxyt ,na már pedig most nem igen várnak egy hétnél tovább és a szilveszteri bulim ne az oxys szülés legyen már . :)Azt tényleg nagyon nem szeretném . amúgy is olyan sirós a hangulatom ,főleg ha eszembe jut ,hogy a kis kilenc évesemet itthon kell hagyjam az ünnepekre . Ő még nem túl jól viselné azt tudom .

Veletek mizu ? :)

2012. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Velünk semmi küli nincs.Kinlódok a savtól én is,bármit eszek:S

Szopogattam már rennie-t,max fél órát hat:S

A férjem hozott gaviscont,szart se ér:S

Szódabónát is probáltam,hát az se valami jó....szóval ötletem sincs,mit kéne ennem:S

Mindentől ég a gyomrom:S

Amugy okés minden,bár ott tartanék ahol Te:)

Nagyon drukkolok:)

Ne bánkódj a kis 9 éves miatt,az én lányom is annyi:)

Meg fogja érteni hogy a kistesó is ki akar bújni:))

Irj ha van valami komoly,bár irhatsz ám mindig,szoktam nézni hogy írtál-e:)

2012. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok ha kis időm van akkor megy a gyakori meg egy a kórházzal kapcsolatos fórum . Sav ?? Már most ?? Szegénykém ! Ne is mondd ,amig nem volt "ilyenem " el sem hittem volna ,hogy az ekkora "kin " .Én is a Rennie-t szedem (nem tudom most jól irom -e ) Borzalom pedig nekem csak igy az utolsó hetek hozták de ma egész nap szenvedtem már tőle. A fáradtság a másik amire sztem ez az esős idő is rádob . Igen végeredményben bármennyire is van bennem egy fajta félelem az egésztől jó már túl lenni rajta . Szép volt jó volt de elég volt és szeretném már kivül tudni . :)) Pedig szerettem terhes lenni és igyekeztem jól kihasználni a még élvezhető formáját mert utoljára babázom ugye és elhatároztam minden egyes percét kiélvezem . :)

De most már nyugtalan vagyok és nem vagyok túl jól rossz kedv is környékez szóval elég volt azt hiszem ez igy van kitalálva .Magamba vagyok kissé fordulva és az esemény hatása alatt vagyok teljesen kész vagyok a szülésre most ,ahogy figyelgetem magamat . :) Eddig nem figyeltem ennyire a jelzéseket ,de ez sem véletlen ez is egy szakasza a vége . Elhatároztam ,hogy megróbálok nem görcsölni azon sem ,hogy mikor érkezik és a szüléstől való félelmemet is próbálom leküzdeni (egyik nap hősként kelek máskor meg nyúl vagyok :) ) mert nem szeretném ,hogy a babám emiatt hátráltatva legyen a megszületésében .

2012. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

szia!

Hát ne hari hogy csak most irok,de millió a dolog itthon:S

Jól ki is fáradok nap végére.

Rólunk:

Dokinál minden okés volt,tegnap töltöttem a 27.hetet.

A sav néha alább hagy,most már pár napja nem kinoz:)

Korainak találtam én is amugy:)

Tegnap alig éreztem a picit mozogni,de gondolom,nem lehet mindennap ugyan olyna aktiv....De én is parás kismama vagyok:)

Ennyit rólunk:)

Remélem jól vagy,lehet már tul is vagy a dolgokon,drukkolok nagyon:)

Én is detto azt érzem mint Te ,hol hős vagyok,hol egy nyuszi:)

Ma épp arról álmodtam megint hogy megszültem és bakker ikrek lettek:D

Szóval már jó lenne ha kicsit gyorsabban menne az idő és elmenne ez a 3 honap:))

Akkor nyugszok meg cska igazán:)

Mesélj,hogy vagytok!!!!!

2012. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi még mindig egyben vagyunk ..

Ma pedig még karácsonyi vásárlásokba is belevetettem magam ,de hát majd ő tudja csak mikor óhajt kibújni . Remélem nem tart tovább rettegésben és mielöbb . :))

Vasárnap is mehetek és onnantól pedig mindennap mehetek NST-re ha nem bújik ki . a sok felesleges vizsgálatra sem vagyok kiváncsi valahogy jobb szeretném ha teljesen természetesen mennének a dolgok . Bár ma hallottam ,hogy az oxitocinnal is már dobáloznak valahogy alap lett ,hogy adják mert akkor gyorsabban le vagy tudva . Persze van mikor muszáj de sok esetben tényleg nem lenne szükséges .

Akkor már jobb ha legalább a sav nem gyötör . Az valami borzalom sztem .Lekopogom napok óta engem is hagy élni pedig már az egész lényem egy baba .Hatalmas vagyok és minden mozzanata látványos szinte "áttetsző" már a baba a pocimban . :)

2012. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd jön ha akar,ezen már ne rágódj:))

Ebben a hónapban végre megláthatod a kis bébidet:))

De jó neked,kicsit irigykedem ám:P

Jaj de jó lenne ha az én babám is olyan látványosan mozogna...

Képzeld el hogy most 2 napja,nem egy kativ baba,néha néha bejelentkezik,lehet az idő miatt vagy talán többet mozgok és nem tudok rá ugy figyelni....

I.gazából azt se tudom,ennyi idősen mennyit kellene mozognia:S

Mennyit tudok aggódni:S

2012. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Szia !

Most jöttem a kórházból Nst és Uh -on is minden rendben . A babám már a kis állát is lebiggyeszti alig van helye a kis drágámnak .:)

Azt hiszem félelem aggodalom ide vagy oda már én irigylem magam abból a szempontból ,hogy hamarosan a karjaimban tarthatom és vége lesz ennek az utolsó napok várakozásának . Ez már nagyon nem okés . Pedig álomterhességem volt . :)

Szülésznő azt mondta a frontok meghozhatják ,hát hajrá úgy legyen !:)

Rátok is nagyon kiváncsi leszek majd mert hamar eltelik ám az a kis idő . :))

2012. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a lényeg hogy a baba jol van:))

Megvárja a karácsonyt és kibujik:)))

Ha van valami irj:))))

Békés boldog karácsonyt kivánok neked és az egész családodnak:))))

2012. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!