Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor oxytocinnal keltett...

Amikor oxytocinnal keltett fájások hatására vizsgálják a magzati szívhangot, az a fájás olyan erős, mint vajúdáskor? És vajúdáskor a 20,10 perces fájások ugyanolyan erősek, mint a 2-3 percesek vagy ez fokozódik, ahogy csökken az idő?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 18:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Akkor mutatok neked valamit ... Én vagyok szintén a kérdező (csak mert folyamatosan aggódom ):))
2012. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondom ne idegeld amgad,ez hülyeség:)

Mert én is sokat agyalok már rajta,de ugy vagyok vele,hogy jobb lenne már tul lenni rajta:)

Csak könnyen fog menni:)

Amugy az én lányom is 9 éves,pont ezért félek én is...na meg a tulhordás miatt is,jo lenne ezt a kisasszonyt nem tul hordani hanem ha megindulna normálisan itthon és nem kéne oxy...:)

De nekem ez még odébb van...Neked hamarabb megy a drukk:)

Amugy jol vagy?

2012. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdésed jól vagyunk . Bár ma erősen jóslózom és sose lehet tudni .. :))

Nem bánnám ha már túl lennék rajta és a karjaimban tarthatnám a kincsemet ! :))

Köszike a drukk az most nagyon jól jön és megy majd vissza is !!!

2012. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi ujság tegnap óta?Csak josló fájások???Drukkolok,irj ám ha van valami:))

2012. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Szia !!

Köszi a drukkot ,jól jön most nagyon ! :))

Bár éjjel sokat felkeltem görcsölgettem pisilgettem de még egyben vagyunk . :)

Ma voltam uh és nst-n a babám most 38 -hetesen 3700 g van saccolva és köszöni jól van . Azt mondta az uh hölgy ,hogy szerinte a jövőhéten már nem kell menjek . Majd meglátom .. :O :))

Ti hogy vagytok ?

2012. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Egyébként a nagy fiam nekem Márc . 25 -én született . :)
2012. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma voltam a cukor terheléses vérvételen,majd pénteken megyek uh-ra,nekem még sulyt nem saccoltak.

Azt mikor fognak kb??

Amugy el vagyunk,a kisasszony néha lustább mint kéne:)

De drukkolok előbb neked és karácsonykor már tuti babázhatsz:)

De kérek ám részletes beszámolót,ha nem baj,mi hogy zajlott,mert a babszem nekem is a seggemben van:))

2012. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Elsőre 25 -hetesen saccoltak de az 4 D -én volt külön fizetős helyen amúgy nem . Most pedig a múlt héten 37 -ik héten és a mai héten is nézték a 38 -ik héten . Alapból az utolsó uh -on szoktak ami igy a 37 -38-ik hét környékén van ,csak nekem most mind kettő NST -után volt Uh is .

Természetesen nagyon szivesen beszámolok én neked mindenről csak már lennék ott ,hogy megtehessem . :))

Már nagyon tűkön ülök ,bár egész nap azon kivül ,hogy fél -fél órát ide ülök meg sem állok és,próbálok másra koncentrálni mert különben hajjjajjj .. :)) aztán meg még az is lehet ,hogy két hét múlva jön vagy ki tudja és az úgy rengeteg idő ha folyton csak arra gondolok ,hogy most most most . :)) Majd a picim eldönti én pedig mindkettőnk érdekében "hősiesen " várom a nagy eseményt . :) Azt tudom ,hogy a legintenzivebb élmény a végén úgyis a csoda lesz az a gyönyörű érzés amit érzünk amikor elöször a kezünkbe nyomják a kis csemetéinket . :)

2012. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld el,hogy nekem a kislányom nem jött időre,tul hordtam és befektettek már...Elmentem tusolni és jo meleg vizzel tusoltam,mondták hogy ahasamat is tusoljam sokáig:)

Kijöttem a fürdőből és ahogy leültem megpattant a burok:)

Segitett a melegviz:))

De jön ő ha jönni akar,bár már szép sulya van a babádnak:)

Nekem is 3880 volt a lányom,a fiam meg 3900:)

Köszi,hogy beszámolsz majd,nagyon drukkolok:)))

2012. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!