Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten has leszállása és...

35. héten has leszállása és görcsölgetés nem korai még?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 34+3 hkm és tegnap látványosan leszállt a hasam. Egész nap görcsölgettem, ami aztán mára elmúlt. Ma még csak egyszer éreztem egy apró görcsöt. Holnap megyek orvoshoz. Arra lennék kíváncsi, hogy ez ilyenkor normális már, vagy lehet elkezdtem kinyílni? Jelentheti azt, hogy majd 1-2 héttel előbb jön, vagy még így is simán akár túl is hordhatom? 30 hetesen teljesen zárt voltam amikor utoljára vizsgáltak.
2012. nov. 19. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, szinte napra pontosan ugyanott tartunk. Tegnap volt az elso joslofajasom tobbszor is. Es ma nyomja a baba a szemeremcsontom. Szerintem normalis, de kivancsi vagyok es is masok velemenyere. Te hol fogsz szulni?
2012. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az természetes ha leszáll,apró görcsöcskék a baba *rohamos*gyarapodása is okozhatja.

Has leszáll nem mindig a születés elő jele lehet.

Dokitól is kérdezz,a méhszáj sokat elárul.

2012. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én Tatabányán fogok szülni. Remélem mindketten kihúzzuk még legalább 3 hétig! A készülődéssel is jól le vagyok maradva.
2012. nov. 19. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok sikert remelem minden ok lesz, de en pld nem aggodok valahogy ezt normalisnak talalom.

Mi mar keszen allunk, agy beallitva, ruhak kimosva. De azert meg par hetig maradjon.

Udv egy sorstars :)

2012. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33+5 vagyok :) ugyanezt ereztem ma :) szerintem normális, bár csak enyhe görcseim voltak, és magnéziumot sem szedek. Ti szedtek még? Fejvégű a babátok? Nem lehet hogy lassan kezd beékelődni? Vagy még ez korai lenne?
2012. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ma fogy el a mg es mar nem veszek tobbet. Szerintem is kezd beekelodni, nekem pld ma szurkalt alul elegge. Szerintem nem kell aggodni, kozeleg a "veg" :).
2012. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én csak az elején szedtem magnéziumot, már jó ideje nem. Fejvégű a baba, remélem már nem fordul vissza.

Mindenkinek Sok Sikert és Kitartást a végére!

2012. nov. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!