Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2013. március eleje? SOTE II?

2013. március eleje? SOTE II?

Figyelt kérdés
2013.márc.2-re vagyok kiírva első babámmal!SOTE II.fogok szülni!Találkozunk?Valakinek tapasztalata a kórházzal, orvosokkal, szüléssel, nővérekkel, csecsemősökkel kapcsolatban??MESÉLJETEK!Írjatok, minden storyt szívesen fogadok! :)
2012. nov. 20. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a terhespatológián voltam többször. Ide kerülnek a kismamák, akik túlhordják a babákat, vagy megfigyelésre befektetik őket. Innen mentek többen szülni. A gyerekosztály mellettünk volt. Nagyon kedves mindenki, nekem csak jó tapasztalatom volt. A szült kismamák is mikor visszajöttek csak dícésrték a szülésznőket. Jó kezekben leszel / leszünk ott.
2012. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En videkrol jarok fel(80km)! Elso babam is ott szuletik es most a masodikkal is oda jarok!

Csak jot tudok mondani! Vajudo rendben van, szuloszobak szinten! Noverek es orvosok is aranyosak!

Persze nem lehet mindenki szinpatikus;)))

De nem lesz baj!;)

20hos kislany anyukaja 35hkm

2012. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2009-ben szültem ott. Mivel fogadott dokim és szülésznőm volt, ezért a szülőszobával meg voltam elégedve. A gyermekágyas osztályról és az újszülöttről azonban sok jót nem tudok mondani. 1-2 nővér kivételével minősíthetetlen a munkájuk, hozzáállásuk, de szerintem ez minden kórházban probléma.
2012. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly áprilisban szültem ott, császármetszéssel.

Ne aggódj, a legjobb kezekben lesztek , te és a pici is!

A szülőszobák gyönyörűek, az orvosok is szuperek.

Szülésznőt mindenképpen válassz, és csak olyat amelyik NEKED szimpatikus, én sajnos tanácsra hallgattam, nem kellett volna.

Gyermekágyon nem voltam, mert egyágyasban feküdtem és ez másik emeleten volt. Első babás voltam, de ennek ellenére nem bántam meg, hogy ezt választottam. Tudtam pihenni és a családdal is együtt lenni nyugodtan.

A csecsemősök tündérek,én áldom a nevüket, harmadik éjszaka háromóránként segítettek szoptatni, és masszírozták a fájó, bedurrant mellemet. Mindegyikük hihetetlen profi és segítőkész volt. Tényleg csak a legjobbakat tudom róluk mondani.

Ja, és érdemes a szülésfelkészítő "kurzusokra" eljárni keddenként! Hihetetlenül kedvesek az előadók, megismerhetsz orvosokat, szülésznőket, stb, és amikor a nagy nap eljön, mér ismerősként mész a helyre :-)) És persze kismamakollégákkal is lehet sokat dumcsizni!

Jó babavárást!

2012. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es válaszoló! Örülök, hogy neked jó tapasztalataid voltak. Lehet, hogy 2009 óta cserélődött a csapat, vagy lehet, hogy aki egyágyasban van, azzal többet foglalkoznak. Sajnos, többünket megaláztak, mogorvák voltak, és az Ica nővéren kívül senki sem segített nekünk a szoptatásban. A főnövér is pökhendi és kimért volt. Egyébként mennyibe került az egyágyas szoba?
2012. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nem, nem, félreértettél, a fizetősben egyáltalán nem foglalkoztak velem, vizitkor csak beköszöntek, a nővérkék pedig hozták a szurikat és ennyi. Egy volt nagyon segítőkész közülük, talán Adélnak hívták.

De ez a szoba nem a gyermekágyas osztályon van, hanem másik emeleten. Így én a gyermekágyas nővérekkel nem is találkoztam. Egyébként az egyágyas 10 000 Ft volt éjszakánként.

Akik nagyon kedvesek voltak, azok a csecsemős nővérkék voltak az újszülött-osztályról, igaz, hogy én kértem segítséget, odamentem, kérdeztem, kértem, segítsenek mellre tenni a babát, többször is, mert nehezen ment, és mindent megtettek.

2012. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is a csecsemősökről írtam, amit írtam. Én mondjuk nagyon gyenge voltam, mert sok vért veszítettem és szédelegve tudtam csak járni is. Este 10 óra körül vittek fel, és ezen az éjszakán kívül én még egy éjszakát bent hagytam az újszülöttön, mert nagyon gyenge voltam - rögtön szóvá tették megalázóan. Nehezen indult be a tejem, ez is bajuk volt. Aztán meg őmiattuk nem engedtek haza karácsonyra, mert elnéztek egy eredményt, és amikor elpityeredtem, akkor azt mondták, hogy milyen anya vagyok stb. Sorolhatnám. Legközelebb már jobban kiállnék magamért, de az ember nem erre számít, hogy ott rúgnak bele, ahol a legkiszolgáltatottabb.
2012. nov. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, ez tényleg gáz... Sajnálom, hogy így történt, ez nehéz lehetett.

Egyébként érdekes, mert én a három éjszakából egyszer sem vittem fel a kicsit, inkább lejártam szoptatni háromóránként, és legalább 15 baba volt még ott...

Őszintén szólva nem mertem kettesben lenni vele, mert alig tudtam mozogni a sebem miatt, így láttam jobbnak.

2012. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! SOTE II. szültem 2009-ben, nekem csak jó tapasztalataim vannak, nem volt fogadott dokim és szülésznőm sem. Nagyon rendesek voltak mindent elmondtak mi miért történik.Segítetek egyből mellre tenni, 3asban hagytak a szülőszobán jó 2órát, ami nagyon jó volt, és csak utána kísértek fel a szobába.A csecsemő osztályon is kedvesek voltak segítőkészek, elmagyaráztak mindent. Besárgult a Kisfiam de nyugtattak h ez normális, és minden rendben lesz 2napig szó szerint éjjel-nappal fényezték. A nővérek is rendesek voltak, az orvos is jött érdeklődni hogy vagyunk! Csak jó tapasztalatom van a kórházzal kapcsolatban.
2012. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 iringo03 válasza:
Én is fizetősben voltam, nagyon ajánlom igazán jó volt, hogy nem kellett várni 5 emerre a wc előtt míg ők is tisztogatják magukat, szülés után különben sincs olyan, hogy na 1 percig bírom a pisilést visszatartani. Igen 10 ezer ft per éjszaka én 2012 júniusában szültem ott, igazából ott azon gondolkodtam, ha olyan a fizetős szoba milyen lehet a nemfizetős...
2013. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!