Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térd műtét után vagyok. Az...

Térd műtét után vagyok. Az orvos azt mondta, hogy március eleje környékén kezdhetek újra sportolni. (foci) Milyen edzés tervek vannak, amivel vissza nyerhetem az erőnlétemet?

Figyelt kérdés
Gyerekesen hangzik, de vannak a "szupersztárok" akik sérülés után több hétig külön edzenek, gondolok itt a pályán és a konditerembe, külön edzővel. Na én pont arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor milyen edzéseket végez...
2012. febr. 16. 19:48
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
a szupersztárokat telenyomják szteroidokkal,téged meg nem,szóval csináld amit az orvos mond.
2012. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az orvos nem mondott semmit :S
2012. febr. 16. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

mert persze teljesen tökmindegy, milyen műtéted volt, mikor, mennyi volt a rehab...


Nyilván az orvos a hülye, de az itt fórumozó idióta 16 évesek, meg a hozzám hasonló trollok megmondják a tutit.


Ha olyan értékes vagyl a focinak, lesze ember aki megmondja, mit csinálj. ha meg nincs, akkor tökmind1 mit csinálsz :D

2012. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hmm mind1 nem kaptam rendes választ... azért köszi :)
2012. febr. 17. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ne lepődj meg ezen, hiszen focizol :D
2012. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!