Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy válasszak kismama nadrágo...

Hogy válasszak kismama nadrágot? Nem bírok olyat találni, ami jó lenne, felpróbálom, és szuper, megveszem, hordom, és folyamatosan csúszik le rölam, egy szenvedés az egész.

Figyelt kérdés
Olyat is vettem ami behúzósgumis, behúztam teljesen, hát az meg most rémesen néz ki rajtam, mert végig körbe a gumi hullámzik.Már hoózentrógert is próbáltam, de télen ennyi ruhával nagyon kényelmetoen 2 óránként leszenvedni magamról, mikor pisilni megyek, és nem is csinos...
2012. nov. 21. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azok váltak be, amiken volt pocak- rész, és e mellé öv csípőtájékon. Persze nem szabad eszetlenül meghúzni az övet, de nekem segített, hogy ne csússzon le(nincs se csípőm, se fenekem, ami fenntartotta volna:DDD). Télen pedig plusz "rásegítés" volt a derékmeéleggítő/bandázs, ez is tartotta kicsit a nadrágot.
2012. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, igaz, még most, 39 hetesen sincs nagy hasam.

A nadrág tökéletes, mintha rám öntötték volna, de a gumis része miatt lecsúszna rólam, így az oldalamnál két oldalt 1-1 pici hajgumival szoktam összefogni, így tökéletes.

2012. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a C&A nadrágok váltak be.
2012. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy terhesnadrágom, ami a súlyánál fogva csúszik le rólam, mert amúgy tökéletes, sőt, ha ülök még egy picit vágja is a csípőm. De én is bandázzsal odlottam meg, mert az fent tartja, és semmi probléma nincs vele azóta. Én az övet nem ajánlom, mert ugy vágja a csípőt, ha megszorítod, ha meg nem szorítod meg, akkor minek.


39 hkm

2012. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!