Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+2 hetes kismama vagyok és...

13+2 hetes kismama vagyok és ma arra ébredtem, hogy eléggé "húz" bal oldalon lent a méhem és kemény. Olyan, mint izomláznál. Valamint szintén bal oldalon elől és hátul is szúr a bordáim alatt. Tudom, hogy nem vagytok orvosok, de mi lehet ez?

Figyelt kérdés
simán csak tágul a méhem, vagy vmi más? pénteken már voltam dokinál-akkor még nem volt ilyen erős.megvizsgált kézzel-az sem esett jól-és azt mondta, minden okés. én kérdeztem rá a méhnyak és méhszáj állapotára(mert magától nem mondta volna), azt mondta semmi baj, egyszerűen terhes vagyok, ez ilyen. tényleg nem kellene aggódnom? már volt 3 vetélésem...
2009. aug. 16. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom a rossz emlékeid, de nem hinném, hogy aggódnod kéne. Nekem is sokat fáj a bal petefészkem környéke. Nől a méh, tágulna a szalagok.

PRóbálj meg ne aggódni.A kritikus időszakon már túl vagy.

2009. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, aranyos vagy! az a gond, hogy a "mágikus" 12. hét sajnos nem nyugtat meg, mert tavaly a 3. babámat a 19. héten vesztettem el:( így azt hiszem addig most is mindenféleképpen túlparázom magam! most már egyébként jobb, bevettem 3 MagneB6-ot...
2009. aug. 16. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen, nem is egyszer 12-20 hét között, be is rohantam a kórházba, de minden rendben volt. Néha elviselhetetlenül szúrt az oldalam! Ne aggódj, ez természetes! Most lesz 1 éves a kislányom.

Vegyél be 1-2 Magne B6-ot, nekem az sokat segített!

2014. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!