Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keresztnév ötleteket várnék?

Keresztnév ötleteket várnék?

Figyelt kérdés
Sajna még titkolja a pocaklakónk, hogy mi van a lábai között. Csorba vezeték név mellé mi passzolna szerintetek? Köszi a tippeket előre is! :-)
2012. nov. 21. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csorba Emília, Csorba Julianna, Csorba Lívia, Csorba Lídia, Csorba Annabella, Csorba Izabella


Csorba Krisztián, Csorba Levente, Csorba Ákos, Csorba Máté

2012. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csorba Rita, Csorba Dániel, Csorba István, Csorba Réka, Csorba Ágnes, Csorba Dávid... Húúúú szerintem nagyon sok név passzol hozzá.
2012. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csorba Bianka, Csorba Brigitta, Csorba Izolda, Csorba Roland, Csorba Csongor, Csorba Barna
2012. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig amik tetszettek nekem: Lilla, Lili, Dávid... Ennyiben kimerültem. Apucinak tetszik az Alexandra (valamiért fenntartásaim vannak ezzel a névvel) Zsombor (szerintem kicsit nyelvtőrős kimondani) :-) Saját nevemet nem szeretném neki adni (Annabella) bár imádom. :-)
2012. nov. 21. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Csorba Bögre... na jó komolyan. Csorba Blanka, Cecília, Cintia, Csilla, Flóra, Fruzsina, Klementina, Olga, Olívia, Borbála stb.


Csorba Bicska... oké, tényleg nem viccelem el. Csorba Simon, Csaba, Botond, Ajtony, Sándor, Orbán, Aladár, Boldizsár, Dominik, Barna(bás) stb.

2012. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Karina, Karolina
2012. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem:


Ha lány : Vivien, Viktória, (Szerintem az Amrita lánynév nagyon szép, de mivel a vezeték név A-val végződik így eltudnám képzelni: Csorba Vivien Amrita)

Ha fiú: Dániel, Ádám, Krisztián, Máté.


Remélem tudtam segíteni :)

2013. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!