Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni terhességnél...

Missed ab utáni terhességnél mindenképpen kapok gyógyszert?

Figyelt kérdés

Sajnos júniusban volt egy missed ab-om, 6-7 hetesen elhalt a terhességem, akkor nagyon elkeseredem, de mára újra babát várok. :) Október 15-én volt az utolsó menstruációm első napja, de a peteérésem november első napjaiban volt, a baba is akkor fogant.

Holnap megyek orvoshoz. Szerintetek fog már látszódni valaki az ultrahangon, vagy nagyon korai?

Szerintetek kapok gyógyszert?


2012. nov. 21. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem vetélésem volt, és a köv. terhességkor én sem kaptam semmit. :)
2012. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kapsz gyógyszert, mivel elhalt a terhességed, nem pedig vetélés miatt történt. A gyógyszer amúgy is csak akkor segít, ha progeszteron hiány miatt következett be a vetélés, de magát az elhalást sajnos nem lehet gyógyszeresen megelőzni.

Valószínű, hogy petezsák már látszódni fog, talán az embrió is. Gratulálok!

2012. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gratulálok :)))
2012. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!