Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhessegnel nagyobb...

Adri baba kérdése:

A második terhessegnel nagyobb a pocak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A végére nem biztos hogy nagyobb (bár ez is lehet), viszont hamarabb kezd láthatóvá válni, mert a hasfal és a szalagok lazábbak.
2012. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második pocak kisebb volt, és a baba is 20 dkg- al kevesebb volt, pedig mindkettő fiút a 38 hétre szültem, viszont most a 3.-ik 23 hetesen majdnem akkora mint a második szülés előtt.
2012. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyobb volt az elején is ....olyan 20. héttől és a végére is nagyobb lett....de fél kg-al nagyobb lett a babám is...
2012. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kivancsi vagyok a lányommal a 20. heten meg semmi pocakom nem volt.


Most várom a második babánkat,de meg csak a 6.hetet taposom :)

2012. nov. 14. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen nagyobb, de jóval hamarabb kezd látszódni, az biztos. Nekem a 2. terhességgel nagyobb volt a hasam, mint az elsővel. A két baba nagyjából egyforma méret volt. A harmadik terhességgel nagyon hamar kezdett látszódni a hasam, és úgy a 20. hétig jóval nagyobb volt, mint az átlag. Aztán lelassult a növekedése, végül vele volt a legkisebb a pocakom, annak ellenére, hogy ő lett a legnagyobb (4 kilós) babánk :)
2012. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb volt,sőt,a legkisebb a 3. babánál volt.
2012. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb kezd látszódni és egy darabig nagyobb az átlagnál. De nem biztos, hogy a végén is nagy lesz. Nekem pl most olyan jó 8 héttel nagyobb, mint az előző terhességemnél. 16 hetes vagyok.
2012. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél 13 hetesen kezdett más formája lenni a hasamnak, és kezdtek szorítani a sima nadrágjaim (nem híztam, sőt fogytam 2-3 kg-t a sok hányás miatt).

Most a másodikkal vagyok 16 hetes, és kb. 1 hete veszem észre, hogy más a hasam formája, de még simán jók rám a rendes nadrágjaim.

Szóval nem törvényszerű, hogy a többedik előbb kezd látszani. (Ráadásul nálam még sok idő sem telt el a 2 terhesség közt, 17 hónapos volt a fiam, amikor a kisebbik fogant).

2012. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!