Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj az alhasam már 2...

Nagyon fáj az alhasam már 2 napja. Ha fekszem nem fáj egyáltalán, csak amikor felállok és megyek. Olyan érzés mintha le akarna szakadni a hasam alja. Érzett valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok.
2012. nov. 22. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ez akár a méhszáj nyilását is jelezheti menj dokihoz nézesd meg
2012. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most voltam 1 hete a dokinál, minden rendbe volt, a méhszáj teljesen zárt.
2012. nov. 22. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:

de nem is akkor nyilagatot ezt hidd el nekem ahogy irom nekem is ilyen volt és pár nap alatt lett 2000 res

27 hetes kismama

2012. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem jó, ha ilyet érzel. Szóval menj el a dokidhoz és pihenj sokat. Dolgozni még dolgozol, vagy már otthon vagy?


5 napos kisfiú anyukája

2012. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok, tanulok.

Nem tudom, de én arra gondoltam, hogy esetleg már a baba súlya húzza lefelé a hasam, mert ha fekszem egyáltalán nem fáj, csak amikor felállok és elindulok, és nem ilyen görcsöléses hasfájás, hanem olyan leszakadós...áhhh olyan nehéz elmagyarázni...

2012. nov. 22. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egy hét nem jelent semmit.Kinyílni egy éjszaka alatt is ki tud. :( Sajnos a sógornőm 2 évvel ezelőtt járt így20 hetesen,hogy még éjszaka 1 órakor beszélgettünk,5 órakor pedig azzal ébresztett,hogy vérzik.Bevittük a kórházba,és ki volt nyílva!
2012. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

Utána felhívtam az orvosom, és mondta, hogy menjek be a kórházba, be is mentem infúziót kaptam, meg még 5 napig fogok is kapni. Szerencsére mindkét külsö-belső méhszáj teljesen zárt, remélem nem lesz semmi baj, mert még nagyon korai lenne. Még tüdőérlelőt is kaptam... Most egy kicsit már csökkent is a fájdalom.

2012. nov. 22. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki,hogy kezdesz rendbe jönni.Bizony,hogy korai lenne,mondd a babádnak,hogy még ne akarjon kibújni,mert még korai lenne nagyon!!
2012. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!