Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, és fáj a...

36 hetes vagyok, és fáj a hasam alja már pár perce, mintha keménykedne, de nem keménykedik, és nem is feszíti magát a baba. Eddig még egyszer sem tapasztaltam ilyet (3. baba). Mitől van ez az érzés?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ez volt a 3.picimmel,jóslófájásnak mondják,mennyire vagy nyitva?Én mindkét nagyobb gyerköcömet 42.hétre szültem,a 3. viszont,a 36 héten:-)Szerintem vedd komolyan,ha már nyitva vagy...
2011. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy mennyire vagyok nyitva azt nem tudom,mert tegnap a doki csak egy ctg-t csinált, próbáltam kiharcolni az utolsó uh-t,de azt se csinálta meg. Nem hinném,hogy nyitva lennék,akkor találkoznom kellett volna a nyák dugóval.


Volt már jóslóm az előző kettővel,és ez nem az.


Közben mocorog. Gondoltam,hogy biztos a könyöke,de nem csak egy pontban érzem. Na,már a derekam is fáj.

Szép lenne,ha beindulna most a szülés,a párom dolgozik,egész hétvégén nem lesz itthon,én meg a 2 gyerkőccel egyedül vagyok...


Köszönöm a válaszod!!

2011. aug. 19. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyet én is érzek az utóbbi pár napban. 35/5 hetes vagyok. Fáj a hasam alja, alul bele-belenyilal, keményedik a pocakom (ilyenkor nem birok megmozdulni)
2011. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!