Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenem minden férfi /férj ilyen?

Istenem minden férfi /férj ilyen?

Figyelt kérdés

reggel kiakadt a párom hogy más vagyok most mit az eslö terhességemnél is. egyrészt 2000 méhszájam van másrészt 2 éve sgyerek után futkosok egész nap , harmadrész épitkezünk. heti 3-4 alaklommal vagyunk együtt és ugy hogy az orvos eltiltott a 30 hétig mert lehet kinyillok. de mint a falra hányt borso kb

ágynyugalom helyett minden más van

tele van hócipőm hogy nem érti meg

örüljön neki hogy egyáltalán együtt vagyunk igy vagy úgy ahhoz képest hogy nem is lehetne.

ha reggel szarud ébred engem is cseszeget mindenért amig el nem egy dolgozni.

gyereknél semmit nem segit de még ö áll neki feljebb

ötletek kérnéj hogy moderája már magát

27 hetes kismama


2012. nov. 23. 08:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem minden férfi ilyen. Ahogy nem minden kismam ilyen mint te.
2012. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2012. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bunkó és önző férjed van. Én végig a 9 hónap alatt el voltam tiltva a szextől, veszélyeztetett voltam és érdekes, az én férjem megértette, tudta, hogy a legfontosabb a gyerek és az én egészségem.

Én biztos megmondanám neki, hogy vegyen vissza, mert könnyen özvegy ember lehet 2 gyerekkel, hiszen az orvos nem véletlenül tilt el. Neki az lenne a dolga, hogy titeket segítsen, ha ágynyugalmat írtak elő, akkor bírja már ki ezt a pár hónapot nyavajgás meg sértődés nélkül, kötözködésre meg egyáltalán nincs szükséged.

Próbáld neki ezeket elmagyarázni, üljetek le, ne ordibálva, mert úgy semmit nem ér az egész.

Ha ennyit nem képes megtenni a gyerekéért és a feleségéért, akkor túl sok jóra ne számíts a jövőben sem.

2012. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát nálunk hatásos volt hogy elmondtam neki ha így folytatja vége...szerintem akkor jött rá hogy engem is és a picit is el tudja veszíteni....
2012. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

azért vagyunk vagy igy avgy ugy együtt de egyáltalán örüljön neki ha véglegesen el lenék tilva mig nem szülök meg +6 hét mit csinálna . örüljön neki és pont de ha segitene legalább esténként a cseszegetés helyett többet érne mindenféle együttlétnél

elmondomneki ha nem fog változtatni az ujszülöttel elköltözök haza és akkor majd nyekereghet hogy miért nem vagyok ott

2012. nov. 23. 08:37
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

....és csak most lett ilyen???

én tuti nem szülnék neki egy gyereket sem,nemhogy kettőt!!

Veszélyeztetett 18hetes kismama vagyok és a férjem még a széltől is óv,úgyhogy a válaszom NEM!!! nem minden férfi ilyen!!

2012. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Tudod a közösülésen kívül más mód is van arra, hogy kielegits egy férfit... "Örüljön neki"?Szereto feleség lehetsz....
2012. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Túlságosan is elkényeztetted a párodat. Önző egy alak. Én biztos megmondanám neki a magamét.
2012. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én nem főznék neki egy hétig. utána nem cseszegetne! egyen amit akar,ahol akar.
2012. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

nem bántásként írom,de ezt magadnak is köszönheted.

azt hiszed most h áldozat vagy..pedig nem.

meg nekem az is fura h elvagy tiltva a szextől,és mégis csináljátok?!

igazából a gyerekre egyikőtök sem gondol..

bocs.

2012. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!