Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon beteg vagyok, meg...

Nagyon beteg vagyok, meg vagyok fázva. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Gondolom a sok tüsszögéstől fáj a hasam.

17 hkm



2012. nov. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs tartósan magas lázad,akkor biztos nem lesz semmi baj.Ha lázas vagy akkor lázcsillapítót vegyél be,meg természetesen beszélj orvossal.

Amúgy torokfájásra sós vizes gargarizálás nagyon jó.

Egyél sok fokhagymát, igyál mézes teát, és szedj emelt adag C vitamint!

2012. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyél tört fokhagymával megkent pirítóst, az immunerősítő bomba!


Jó egészséget!

2012. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a mézes teát tudom ajánlani és sok gyümölcsöt,C-vitamint!!!Én is meg voltam fázva 3 hete,sajnos én nem lettem jobban a mézes teától,pedig liter számra ittam,de orvos lett a vége.Antibiotikumot szedtem és meggyógyultam.Azóta is szedem a cetebét,eszem a narancsot kiló számra és szedem továbbra is a magzat védő vitamint.Nem is jött vissza a betegség :)

Arra figyelj,hogy ne legyél lázas,mert az ártalmas a babára nézve!!


16+3 hkm

2012. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs magas lázad, semmi baja nem lesz a babának.


Én szülés előtt állok és elkezdett folyni az orrom, tüsszögtem, kapart a torkom.

Kérdeztem a védőnőt, hogy lehet-e így természetes úton szülnöm, vagy lehet-e baja a babának, de ő csak mosolygott, hogy higgyem el, a szüléskor kisebb gondom is nagyobb lesz a megfázásnál és persze ettől még szülhetek hüvelyi úton.

2012. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!