Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok. Penteken...

14 hetes vagyok. Penteken voltam uh es kiderult hogy babanak valami valami baja van a doktorno nem mondta meg hogy mi de elkuldott down szindroma tesztre, vajon ilyen beteg a babam, nem tudom hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen csináltasd meg a tesztet és majd utána kiderül, mi a a további teendő! Lehet, hogy igazán nincs is semmi baj, csak a biztonság kedvéért mondta a doktornő, hogy csináltasd meg a vizsgálatot, mert valamiben ő sem volt biztos. Próbálj pozitívan gondolkozni - tudom, nagyon nehéz ilyenkor -, lehet, hogy a teszt nem fog semmi problémát jelezni. Egyébként 16 hetesen mindenkinél végeznek Down-kór szűrést (AFP) és nagyon kevés esetben derül ki, hogy valóban gond van. Addig is kitartás! Minden jót Neked és a Picikének!
2009. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bizonyára a nyakiredőmérés eredménye térhetett el . Biztosra nemtudom , de a 12. héten szokott lenni az első genetikai UH. A tiéd 2 héttel később volt .2hét elég sok a baba fejlődése szempontjából.Ezért lehetett eltérés.Ha tutira biztos lett volna abban , hogy baj van úgy is elmondta volna szerintem. Ez a vizsgálat megnyugtatásért kellhet. Neidegeskedj,pihenj és a vizsgálat elvégzése után már biztosabb lehetsz. Próbálj nyugodt maradni. Bocs a kérdésért de hány éves vagy? 35 év felett van a nagyobb rizikófaktor down korra. Esetleg elmehetsz más orvoshoz,Uhra vagy az Istenhegyi úton van Pesten genetikával foglalkozó kórház és elég hamar van eredmény .Minden jót!
2009. máj. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8:02-es válaszoló vagyok. Géndiagnosztika telefon száma 06/1-224-5442, 06/1-224-5443 . Érdemes felhívni őket és időpontot egyeztetni ha kell . 190-es busszal 2 megálló a Moszvatértől , első megálló a Déli pályaudvartól .A z interneten megtalálod őket . Fizetős de megéri szerintem . Nem olcsó a vizsgálat azt hiszem olyan 30 ezer forint körűl van .Jó egészséget kívánok neked és a picinek .
2009. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én ezt nem értem!!!Mi az, hogy a doki nem mondta meg, hogy milyen eltérést lát a babán???? Ez kiakaszt. Ne haragudj, de jogod van hozzá!!!! A genetikai szürést 18 hétig csinálják, ha nyaki redő eltérés lett volna, sztem a doki tudja az időpont miatti eltérést.Én 13hetesen, és 4 napon voltam genetikán, és az uh-n minden rendben volt, a vérvétel volt eltérő.Már túl vagyok a magzatvízvételen. Sztem téged is az nyugtatna meg.
2009. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!