Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik hogy bírjátok a...

Kismamik hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
Én még csak a 6. hét végén vagyok és alig várom már, hogy történjen valami! Hogy tudjam kisfiú vagy kislány és minden rendben vele, hogy nőjön a pocak... más is ilyen türelmetlen?? :)
2012. nov. 23. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyire az elején még nem voltam türelmetlen :)

Én inkább már most kezdek az lenni..mindig mondom a páromnak,hogy olyan jó lenne,ha már itt tarthatnám a karomban a kisbabánkat és már ő is várja nagyon :)

Én már szinte szabály szerűen várom a szülést,hogy végre babázhassak :) Pedig az még kicsit odébb van.Néha mondom a babámnak is,hogy már nagyon várom,hogy itt legyen,de nem merem neki annyit mondani,nehogy fogja magát és idő előtt kibújjon,mert azt nagyon nem szeretném!!!

Én még a 6. héten be voltam tojva a szüléstől..most meg nem telik el úgy nap,hogy ne gondolnék arra,hogy de jó lenne már szülni és végre meglátni és a kezembe venni a kisbabámat :)

Nekem a 13 hetes 4D-s Uh-on azt mondták,hogy úgy néz ki,hogy kisfiú,de majd keddhez egy hétre megyek a 18 hetes Uh-ra és majd akkor megpróbáljuk még egyszer meglesni :) Remélem megmutatja magát úgy mint a 13 hetesen :)


16+3 hkm

2012. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én már a végén járok 35hetes vagyok.. én azt vártam mikor fog nőni a pocim amire sajnos a 30.hétig kellet várnom.. jo babavárást nektek :)
2012. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden idoszaknak megvan a szepsege :). Az elejen alig vartam hogy tullepjem a 12.hetet. Utana hogy latszodjon majd hogy mar ne legyen koraszulott. Most mar a veget varom.

35h km

2012. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen kedves utolsó..

Neked is boldog babavárást még erre a pár hétre,és könnyű szülést kívánok!! :)

Első voltam.

2012. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2es a 30.hétig semmi poci?? Én is most leginkább a 12. hetet várom, mert még nagyon aggódós is vagyok és talán pont ezért ilyen türelmetlen, és nem utolsó sorban reménykedem,hogy addigra nem lesznek rosszullétek sem. :) Meg hát első baba! :)
2012. nov. 23. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi poci szinte lapos volt a hasam.. 30.hét után pedig szinte egyik napról a másikra megnőtt :P
2012. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is!

Volt addig is picike,de igazi terhes pocak kb attól van nekem is!

Már nagyon várom a végét,most igazi "terhes" már a terhesség,minden rossz:S

Se aludni,se semmi...már nem megy semmi...

A hormonjaim is kiakasztanak:)

36hkm

2013. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azóta már 21 hetes vagyok! Kb azóta, hogy a kérdést kiírtam jöttek a szörnyű rosszul létek, máig tartanak. Hát azóta nem élvezem a dolgot valahogy...
2013. febr. 22. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:

ÉS a java még most fog cska jönni:S

De nem keserítelek el:)

Nagyon szép dolog és egy csoda fog a kezedben lenni mikor megszületik,de hosszu addig az ut:S

Émn 36 hetes vagyok,de már alig várom,hogy vége legyen...

Detto igy voltam mint te,az elején a rosszullétek...Most a sav...a bordáim iszonyatosan fájnak,aludni nem tudok és még sorolhatnám:)

De fel a fejjel,értelme lesz ennek az időszaknak:)

Ezzel nyugtasd magad:)

2013. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, és igen ezzel nyugtatom magam. Imádom már nagyon most is! :) Csak kicsit csalódás, mert ugye úgy képzeli az ember, hogy majd imádni fog terhesnek lenni, mert egy csodaszép állapot, aztán rájön, hogy nem véletlenül hívják terhességnek. Jó lenne már ott tartani ahol te! :)) Kitartást így az utolsó hetekre és könnyű szülést neked!
2013. febr. 22. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!