Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik, nektek is...

37 hetes kismamik, nektek is vannak ijesztő, gonosz gondolataitok? Soha nem tapasztaltam ilyet, és félek? Bekattanok, vagy mi lesz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
konkrétan mire gondolsz?
2012. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban, milyen gonosz gondolatok?
2012. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ártó gondolatok, amit nem akarok megtenni soha !Senkit nem bántanék soha!
2012. nov. 23. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:

velem is előfordult ilyen .

szerintem ezt a terhességgel járó tomboló hormon okozza

szülés után nemsokkal elmúlik.


tapasztalat..

2012. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van egy 4 éves kislányom nagyon lefáraszt,de akkor sem kéne ilyenekre gondolnom!A férjem azt mondja ,hogy verjem ki a fejemből ,de hogyan ,sikerült ez valakinek?
2012. nov. 23. 14:26
 6/9 A kérdező kommentje:
ilyen érzés ,hogy mi lesz ,ha bekattanok ,és ezt csinálom pl. a férjemmel ,vagy a kislányommal?van mikor teljesen kiverem a fejemből ,meg ha el vagyok foglalva ,akkor semmi gondom nincs,de van mikor eszembe jut ,és nyugtalan leszek tőle !!
2012. nov. 23. 14:28
 7/9 A kérdező kommentje:
szülés után szerintem elmegyek egy pszichiáterhez ,megbeszélem vele.Abban is reménykedem ,hogy akkor annyi dolgom lesz ,hogy nem lesz időm agyalni!Pl. látok valamit a híradóban ,és félek ,nehogy én is olyan tegyek!Hormonoktól vagyok ilyen érzékeny?
2012. nov. 23. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Hormonok. Ne aggódj! Szedj halolajat, nekem még a szülés utáni depi (fél évig tartott) leküzdésében is segített, csak későn találtam rá!
2012. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, ha nekem segítene a halolaj... nekem is vannak, kifejezetten szülsé után kezdődött a bekattanósdi. Valahol természetes, az ember fáradt, ingerült, plusz a hormonok, s erre rájön az a felfoghatatlan dolog, hogy valakiről csak Te (ti) tudsz gondoskodni. Azért ez őrjítő tud lenni. Amellett, hogy csodálatos. Semmi baj nincs ezzel, ha túlnő rajtad a dolog, kérj segítséget szakembertől. Ne izgulj, más is van így.
2012. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!