Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek első babánál mikor...

Nektek első babánál mikor kezdett el nőni a hasatok és a melletek?

Figyelt kérdés
Három hónapos vagyok, a hasamon nem látszik szinte semmi. A mellem is inkább csak feszül, nekem nem tűnt fel, hogy nőtt volna. :/ Nálatok mikor kezdtek el nőni?

2012. nov. 23. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A pocakom a 4.hónaptól kezdett látszani, a mellem pedig csak a végén nőtt 1számot. 165cm és 65kg voltam a legvégén.
2012. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hét környékén kezdett el valami látszani,de nagyon kicsit.Senki nem mondta volna meg,hogy babát várok.A 27. héttől kezdett el igazán kismamis pocakom lenni,de akkor sem volt az a nagyon nagy.Én alapból kis pocakos voltam.A cicim már akkor sokkal nagyobb volt,mikor még csak teszteltem és ahogy teltek a hetek egyre nagyobb lett.2 kosárméretet nőtt a terhességem alatt.
2012. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem látszik még a pocim kicsit sem,első baba lesz.

A mellem is alig nőtt,még most is azt a melltartót hordom amit akkor hordtam,amikor pozi lett a teszt.Nekem inkább csak a mellbimbóim fájtak,meg néha éreztem olyat mintha nehezebbek lennének.Szóval valamivel nagyobb lett,mert kicsit kisebb lett a kosara amióta terhes vagyok,de még mindig belefér a mellem.

A pocim pedig szerintem azért nem látszik még mindig,mert a 160 centimhez 83 kg vagyok.A terhességem eleje óta 5 kg plusz jött fel.


16+3 hkm

2012. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! 26héten vagyok hát a pocakom nem mondanám nagynak de kb a 23-24héttől veszem észre hogy gömbölyödik! A melleim na azok az eleje óta nőnek 70/Bről most tartok 100/Dnél! Boldog babavárást:-)
2012. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 168 cm vagyok és 66 kiló. A pocimon van egy kis felesleg, ezért gondolom, hogy még nem látszik. :) Illetve tavaly óta nagyon sokat fogytam (még a terhesség előtt), aminek következtében megereszkedett a mellem is. 80/B-s melltartót hordok, remélem azért fog nőni egy-két méretet az enyém is! :)
2012. nov. 23. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

A pocim a 20-22 héten kezdett el látszódni,a mellem viszont már akkor nőtt mikor pozitívat teszteltem. 70/B ről 85/C re változott. De ez mindenkinél más,ne aggódj,nem vagy lemaradva semmiről. :)

Csak boldogan!

33 hkm

2012. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Nálam ugy 22 heten kezdtem el látni , addig csak olyan voltam mintha egy kis súlyfelesleg lenne . Majd úgy a 28 héten már tényleg terhes pocim lett . Én ugye 58 kg estem teherbe , most 38 hetes vagyok most vagyok 72 kg .

A melleim nem nőttek semmit .

2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 wiwikeh válasza:

Szia!


Hát nekem is késön kezdett el nőni vagyis látszódni. Ez emberfüggö inkább testfüggő :D én deréktájon széles voltam az elött is meg volt kis hasam szoval nekem késöbb kezdett el látszodni mint másnak akinek nemvolt az elött pocija :D olyan 20.héttől körülbelül a mellem az elején csak feszül aztán egyre jobban nőtt. És még fog ugye :D

Ne aggódj mindennek eljön a maga ideje :)!!


29.hetes kismama :)

2013. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!