Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes 5 napos vagyok....

32 hetes 5 napos vagyok. Normális hogy még nem akarok a szülésre gondolni? Nem tudom magam elképzelni a szülőszobán és anyaként? Pedig már most imádom a kisbabám és várom hogy velünk legyen.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elhinni és elképzelni milyen lesz és milyen leszek én anya szerepben. Vajon jól fogok teljesíteni? Jó anya leszek? Nagyon vártuk a kis Mazsolát, és boldogok vagyunk.

Hasonló tapasztalat van? Vagy velem van a baj?


2009. aug. 17. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem ez tök természetes! Ha megnyugtat, mi már a 39. hétben vagyunk, minden gondolatom a Lányunk körül forog, de ettől függetlenül én sem tudom magam elképzelni sem a szülőszobán, sem anya-szerepben. Pedig nagyon várom már, hogy megszülessen a Drágánk és itthon legyünk hármasban. Talán az agyam nem engedi, hogy túl sokat filózzak a szülésen, mert akkor meg beparáztatom magam. Az meg kinek jó?? :-)
2009. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én ma kezdtem a 38. hetet,és ugyanígy vagyok vele.Nem is vagyok még teljesen becsomagolva,mert állandoan az az érzésem,van még idom,pedig bármikor megkezdodhet a szulés.De erre nem is gondolok,mert attol meg beparázok,az meg nem jo.Elég lesz akkor kétségbe esni,ha már tényleg beindul a szulés.Ja és még élvezem a terhességet,pedig kissebb problémáim nekem is vannak,és 2. baba.
2009. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha ez megnyugtat még én sem gondolok a szülésre, pedig a 37. hetet kezdtem. Minden gondolatom a baba körül forog, de valahogy úgy, hogy ebből az egészből maga a szülés kimarad. Talán jobb is (de majd utólag kiderül), hogy nem gondolunk magára a szülésre, mert így nem félünk, legalább is én így vagyok vele. Elengedem a fülem mellett a történeteket, mert nem akarok félni. Úgysem tudjuk hogy még mi vár ránk, ezért szerintem kár is aggódni, hogy majd mi lesz ott. És át kell "rajta esnünk", de szeritnem ha félünk csak saját magunkat fogjuk akadályozni. Én így gondolom, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz.
2009. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök hogy nem vagyok egyedül. Igazatok van, biztos azért nem gondolunk rá, mert előre úgysem tudjuk milyen lesz (nekem első baba) és felesleges aggódni miatta. :) Csak olyan fura hogy ÉN anya leszek :)

Viszont Ti már egyre közelebb vagytok a nagy pillanathoz! Így nagyon könnyű fájdalommentes szülést kívánok Nektek!

2009. aug. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!