Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nemtudom ezt a...

Kismamik! Nemtudom ezt a táblázatot használni? Segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt ma láttam itt ezen az oldalon.De sehogy nemtudok rájönni hogyan kell használni.Főleg a súgy becslésnél.Ha valaki tudja segítene nekem?Mivel nekem sincs Ac-m ezért érdekelne hogy itt mennyire becsüli a súlyát a babának.

Múlthét csütörtökön voltam dokinál és aznap töltöttem a 27. hetet.Na most rákérdeztem a méretekre amire szóban ez volt a válasz: BPD:62 FL:45.5

A kiskönyvben pedig ez áll:BPD:78.6,FL:54,2

Előre is köszi a segítséget!


2009. aug. 17. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt a honlapot, de ehhez is kel az ac a súlybecsléshez, viszont az fl-ből megbecsüli a baba hosszá, az is valami:)

De a dokid kétféle méretet mondott, írt az általad kérdezettekre, elég nagy különbséggel, nincs valami félreértés köztetek?

[link]

26 hetes

2009. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez az oldal megvan nekem is ismerem:-))

Nemhiszem hogy félreértett volna mert amikor uh.-ott akkor kérdeztem rá hogy mennyi a mért adat és úgy mondta amit már leírtam.Ugyebár én nem figyeltem hogy miket írkál a kiskönyvbe csak amikor hazafelé tartottunk akkor kukkoltam meg hogy mit is írt be.Nemtudom hogy milyen félreértés lehetett volna.Szerinted ő értett félre engem?De gőzöm sincs hogy mit érrthetett félre.VAgy esetleg egy előttem lévő páciensének az adatai voltak még meg benne?De nem volt senki előttünk és ültünk is egy pár percet még mielőtt behívott volna.

2009. aug. 17. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam félreértésre, mert egyszer a bpd 62mm a kiskönyvedben meg közel 79 mm van írva ami majdnem 2 cm különbség, egy fejátmérőnél ez hatalmas eltérés! 2CM, nem? Jó pár hét alatt nő ekkorát egy baba feje, valami biztosan nem stimmel! A csonthosszúságról meg ne is beszélve, ott is majdnem 1 cm a különbség! Vagy te értetted rosszul, vagy ő írta rosszul, de szembetűnő a "gubanc", nem?
2009. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen elég eltérő az eredmény.Most csütörtökhöz 2 hétre megyek megint és akkor majd mondom neki.De szerintem úg is észre fogja venni.Akkor ha a kisebbik méretet nézzük hány hetesnek felel meg a baba?A doki szerint a becsült súly 650 gr. Remélem hogy azért több mint ez az érték mert én ezt kicsinek találom.
2009. aug. 17. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisebbik érték 24 és fél hetesnek felel meg, a nagyobbik 28-29 közöttinek:) a következő uh-n minden kiderül:)
2009. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis igen kiderül de mivan ha az volt a jó amit mondott?Mert akkor nagyon le van maradva a pindur-pandurom.Nemlesz kórház a vége?De azért köszönöm hogy válaszoltál!!!
2009. aug. 17. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha úgy találta volna, hogy nagyon le van maradva, akkor azonnal szólt volna! De könnyű innen okoskodni, én is biztosan aggódnék...
2009. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!