Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hogyan háláljam...

Szerintetek hogyan háláljam meg anyósom segítségét?

Figyelt kérdés

Szinte az egész júliust meg most az augusztst itt töltötte nálunk, mert sokat kell pihennem, megrövidült méhnyak, meg kinylt méhszáj, sűrű keményedések és jóslók miatt (most töltöm pénteken a 37. hetet). a 2,5 éves kislányom mellett persze nem tudok közzel sem annyit feküdni, mint kéne, de így is hatalmas segítség, minden házimunkát megcsinál, főz, mos, vasal, takarít, bevásárol, mosogat...400 km-re lakik, hétvégére hazamegy, hogy a saját dolgait ellássa, aztán megint jön...és nem szól bele semmibe!

úgy érzem, valamit kellene adnom neki, ami kimutatja menniyre hálás vagyok neki, persze mondtam már neki többször is, de azért vmit szeretnék, csak nem tudom mit. amúgy 73 éves, de a gondolkodása fiatalos. ti mit adnátok?


2011. aug. 10. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatalmas ölelést tuti mindent kimutat.


Egy nagycsokor virágot. De szerintem ha egyszer (de ne legyen ilyen) ö is rá lesz szorulva akkor ott vagy aki ugyan ezt megtegye érte.

Sajnos az élet olyan hogy sokoszr ez évkbe is kerül. Ès akkor ne arra hivatkozz hogy 400 km-er és 2 gyerek hanem menj és add vissza azt amit most kaptál.

2011. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, olyan jó ilyeneket olvasni!!! :))) Végre nem egy anyós-szidó meny! :)


Nem tudom, olyan ajándékra gondoltál, ami pénzbe kerül? (Egy színházjegy valakivel párosban valahova, ahol kedvenc színészei játszanak?)


Vagy a gyerekkel (most még csak a naggyal) egy közös fotó keretben, és a sarkába írni, hogy "szeretünk Mama" vagy "köszönjük Mama" :))

2011. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De az első nagyon tökéleteset írt! :) (második voltam).
2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én anyósom is sokat segített amikor vártuk a fiamat.Én amikor a fiam megszületett vettünk egy gyönyörű aranyláncot aminek a medáljába képet lehet tenni.A fiam fényképét tettük bele,és azt adtuk oda neki.Először azt hittem rosszat adtunk,mert amikor kézhez vette,megnézte nagyon sírt.De kiderült,hogy nagyon boldog volt.Ennek 5 éve,és ma is a nyakában hordja,és ma is a csecsemő kép van benne...Az anyósom vallásos,semmi ékszert nem visel a láncon kívül.
2011. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De szép ez!


Nem tudom... jókat írtak előttem, a lánc is jó, de ha anyagilag nem megy, akkor fotó keretben, az belefér!

2011. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most éppen anyukámmal vagyok így, hogy sokat segít és nem tudom mivel tudnám megháláni, de azt mondta, hogy neki a legnagyobb boldogság, hogy minket elláthat, és látja rajtam, hogy hálás vagyok, nem kell mondani. Nekem a láncos ötlet nagyon tetszett:) egy virágcsokorral nagyon szép ajándék és maradandó emlék:)
2011. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát én tudom, hogy nem vár érte semmit, és őneki is boldogság, ha bennmarad még a kisunoka amíg kell. de mégis.

köszönöm az ötleteket!

amúgy neki az az egyik fő félelme, hogy majd ha oda kerül, hogy magatehetetlen stb, akkor ne tuszmákolják be a gyerekei otthonba. én már azt rég mondtam neki, hogy ha a másik két gyerekéhez nem is mehet, akkor hozzánk biztos. ....:)

na de ez még odébb van, és remélem nem is lesz ilyen. olyat szeretnék, amit itt és most érezteti vele, hogy nem veszem tök ttermészetesnek, amit tesz, hanem nagyon jó nagymamának és anyósnak tartom.

2011. aug. 10. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:

De jó... :-)

Egyszerűen csak szeressétek nagyon, és legyetek hálásak! És tudja, hogy rátok bármikor számíthat.

2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon irigyellek!

Az én anyósom 8 hónapja nem látta az unokákat (a fiát se), pedig nem 400 km-re lakik és nem is 73 éves :(


Készíts Neki egy nagyon szép fotóalbumot!

Valami ötletesen...a fiáról kis kori képek-mellette az unoka képe (összehasonlítás)

Főbb családi ünnepek stb...

Szerintem ez nem kerül sokba, foglalkozol vele, készülsz rá. Esetleg egy két frappáns feljegyzés... :)

Biztos örül majd neki amikor hazamegy és 400 km-ről nézegeti a képeket!


Jó egészséget Nektek!

2011. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy most leszavaztok, de ha megkerned, hogy adjon neki o nevet?
2011. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!