Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első harmadában...

A terhesség első harmadában természetes az egész napos lehangoltság és fáradság? És az, hogy MINDEN NAP úgy érzem, mintha meg akarna jönni és a gyomorszájam is fáj?

Figyelt kérdés
Hányingerem nincs, de ez a rossz közérzet teljesen elrontja a napjaimat. Ti hogy viselitek (viseltétek) az első heteket, hónapokat?
2009. aug. 17. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez van, egész napos hányingerrel tarkítva :(

Nehezen viselem, szeretnék repkedni, de fizikailag képtelen vagyok rá. Ráadásul a legutóbbi UH elég nagy csalódást okozott, sokkal fiatalabb terhességet igazolt, mint amit a tüneteim jeleztek (pozitív teszttel tarkítva), így most depizek, a kontrollig. Aggódom, hogy nincs minden rendben és semmit sem tudok tenni, és ez is csak rátesz egy lapáttal a hangulatomra/fáradtságomra .

2009. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem vagyok egyedül. Amúgy az UH nekem is 1 héttel korábbi terhességet állapított meg, mint amit gondoltam. De szerintem az nem baj. Remélem mindkettőnknél rendben lesz minden.
2009. aug. 17. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is 1 héttel fiatalabb a babánk.

12. hetet töltöm pénteke, a doki szerint. Még mindig fáradt vagyok, a hangulatom ingadozik. És persze hányok.A tejfölön kívül mást nem bírok megenni:) Remélem, hogy elmúlik, mert így elég nehéz "repkedni" a boldogságban.

Nekem már elmúlt a menszis érzés, jött helyette más, a derekam hasogat, vagyis az a csont hátul, biztos tágul.

Boldog babavárást

2009. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! én a szerencsések közé tartozom, mert szinte tünetmentes voltam /vok, de a fáradtság és az örökös álmosság, még mindig megvan pedig a 20. hétben járok! Persze már nem olyan intenzív, mint az elején, de jelen van:d! Még most is bármikor el tudok aludni napközben, pár órára úgy mint akit fejbe vertek! Bár lehet, hogy csak azért van, mert éjszaka nagyon rosszúl alszom, a haramadik hónaptól és nem tudom kipihenni magam! Ami nekem bevált, és sokat segít a C-Vitamin legalább 2000mg (de inkább több)segít a székrekedés oldásában is!

ÉS A TÉVHITTEL ELLENTÉTBEN NEM OKOZ VESEBAJT , SEM MÁS PROBLÉMÁT!!!! SOK FOLYADÉKFOGYASZTÁS VISZONT MINDENKÉPP JAVASOLT!!!

Kellemes Babvárást!

2009. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 hét lett volna, akkor nem is idegeskednék, de itt 5-ről van szó :(
2009. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát és Nektek is boldog babavárást!
2009. aug. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!