Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok úgy hogy vágytatok...

Voltatok úgy hogy vágytatok nagyon a babára és amikor végre valahára sikerült akkor meg teljes kétségbeesés?

Figyelt kérdés
még nincs babám, csak próbálkozunk (kb7-8hónapja), de a múltkor elég sokat késett, és azt hittem sikerült. persze borzasztóan boldog voltam, de néhány pillanatra elkapott egy "Úristen, most mi lesz? hogyan lesz?" érzés. magyarul beszartam :-) ettől függetlenül, töretlenül próbálkozunk, és várjuk Őt nagyon. 23/L
2009. aug. 17. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Húúú, hát ez teljesen természetes. Ha terhes leszel, akkor meg a hormonjaid fognak játszeni veled. Mi sokat vártunk a kisfiúnkra, rögös volt az út, mégis az első három hónapban sokat sírtam, egyik pillanatról a másikra...így utólag röhejes volt...hol azon, hogy a férjem szeretni fog-e még, hol meg azon, hogy nem tudok menni pl. bulizni... 16 hónapos kisfiú anyukája ;) SOK SIKERT!
2009. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és a jókívánságot, örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel :) gratulálok a babátokhoz!!!
2009. aug. 17. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Most vagyok 12 hetes kismama. Nálam is van olyan, hogy tisztára kétségbe esek, hogy mi lesz, ha meglesz a baba,nem lehet majd lustálkodni, főzni kell rendesen, nem lesz több nyugis nyaralás. De aztán elképzelem, ahogy a kis manócskát a karjaimban tartom, és mindent elfelejtek. Ezután elképzelem a nyaralást úgy,hogy ő homokozik apával, az éjszakát úgy, hogy odaveszem magamhoz, és hallgatomm a kis szuszogását.

Nem szabad rosszakra gondolni, ez az élet, most másnak van itt az ideje.

Boldog készülődést a babára

2009. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem is a lustálkodás, meg a bulizás mentes élet ami megrémisztett, hanem, hogy jól fogom-e csinálni, pl. olyan pici lesz, most azt se tudnám hogyan fogjam meg. :) ha az enyém megszületik, akkor ez megváltozik? olvasom, hogy etetés, fejés, altatás,... büfiztetés, hasfájás, fogalmam nincs miért sír,... hogy viseli ezt egy anya? nagyon szeretnénk babát, de annyira nehéz ezt elképzelni. eddig mindig csak a játszásba, a nevetgélésbe, az első lépésekbe,... gondoltam bele. alig várom, de néha van egy kis félsz bennem.
2009. aug. 17. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul. :) En most 31 evesen varom az elso babamat es megis 'panikolok' neha. Eleg lesz-e a penz amit feretettunk neki? Fogom-e tudni, hogy eppen miert sir? Vajon lesz-e tejem szoptatni? Jaj es meg sorolhatnam orakig. Meg nagyon az elejen vagyok, 12+3 hetes. Szerintem normalis, hogy az ember fel egy picit az ismeretlentol. Minden kezdet nehez de en bizom benne, hogy majd elojonnek az anyai osztonok es a tobbit meg szepen lassan megtanuljuk (pelenkazas, furdetes...).
2009. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Igen szerintem ezen a legtöbb nő átesik!

Jelenleg félidős vok, és igen nekem is akadnak hasonló gondolataim már az elejétől fogva! Önmagában a milyen anya lesz belőlem kérdés foglalkoztat a legjobban, illetve a párom, hogyan viszonyul, majd a helyzethez... Utánna jön a másik része a dolgoknak, amikor mi lesz ezek után már soha nem lehetek egyedül és nem szórakozhatok stb. Ezek normális reakciók, még akkor is, ha csak azt hitted hogy jön a baba, hisz ilyenkor is más a hormonháztartás! Ha pedig sikerül(szurkolok), akkor pedig szinte elkerülhetetlenek ezek az érzések, de talán kell is! Sok sikert és minden jót!!!

2009. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az első 3 hónap iszonyatos volt, még hányás is társult hozzá, azt mondták a hormonok és amilyen gyorsan jön el fog múlni, igazuk volt. Néha még van egy-két síros napom de nem folyamatos pánik már. Ha a helyzetet nézed sosem tudhatja az ember mikor kész rá, de már nagyon várom a picit. Sok sikert és ne parázz.

20 hetes km

2009. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, ezek szerint nem vagyok különleges állatfaj :) sok boldogságot, egészséget mindenkinek, aki babát vár, illetve akinek már megérkezett a babája :)
2009. aug. 17. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden jönni fog magától. A legtöbb nőbe bele van táplálva az anyaság. Biztosan lesznek rázósabb napok,de szerintem mindenkinek van barátnője, tesója, anyukája, akitől kérhet segítséget, akár az éjszaka közepén is. Én nagyon féltem, de mostmár jobban vároma babát, minthogy ezen parázzak. Biztos előjön még a pár hét alatt a félsz érzés, de csak túl leszünk rajta valahogyan.

Boldog babavárás, és tervezést

2009. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez az érzés,én is féltem de csak amíg nem lettem terhes,onnantól minden elmúlt, csak az a boldogság marad ami a babavárással együtt jár.Néha eszembe jut,hogy gond lesz de hamar megnyugtatom magam.Meglátod amikor teherbe esel az anyai ösztönök beindulnak és ezek a dolgok már nem lesznek olyan ijesztőek!Sok sikert a babához!!
2009. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!